جهش تولید مسکن گام بلندی در جهت حذف حاشیه‌نشینی است سهیمه استان مرکزی در جهش تولید مسکن ۶۱ هزار و ۱۲۷ واحد است شرایط واگذاری بناهای تاریخی به بخش خصوصی تسهیل شد ۵۴ درصد مجموع مسکن‌های روستایی استان مرکزی مقاوم‌سازی شده‌اند پیشرفت 85 درصدی ساخت 3 هزار واحد محرومین در استان مرکزی حق موقوفه طرح جهش ملی مسکن در اراک قابل بخشش نیست راه اندازی مرکز دولتی درمان ناباروری در اراک/ قلب اولین جنینِ درمان ناباروری در بیمارستان امیرالمومنین(ع) شکل گرفت آلومینیوم و سپاهان در حذفی به هم رسیدند/ محکوم به برد در مصاف تکراری فزایش درآمد کارگران و کارمندان/ برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران/ بررسی تقابل حقیقی‌ها و حقوقی‌ها در بورس تیم یحیی پوست می‌اندازد/ فدراسیون: اردوی خارجی، ممنوع! / استقلال هافبک پرسپولیس را می‌خواهد
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹
کد خبر: 92747
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

بسیج نماد مامی توانیم در عرصه های مختلف است/ تشکیل700 صندوق قرض الحسنه مردم پایه با محوریت مساجد در استان مرکزی

سردار کریمی با بیان اینکه پایه فعالیت ها و برنامه های بسیج مسجد است،گفت: امروز تقویت مسجد محوری و پایگاه های بسیج اولویت مهمی است که باید به آن توجه ویژه شود چراکه انقلاب اسلامی بر پایه مسجد است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در جمع بسیجیان پایگاه بسیج امام علی(ع) اراک اظهار کرد: پیام مقام معظم رهبری به بسیجیان افق تازه ای در پیش روی جوانان بسیجی و فصل تازه ای از شروع فعالیت های بسیج برای خدمت به مردم و نظام اسلامی آغاز کرد و موجب تقویت انگیزه جوانان بسیجی برای ادامه مسیر تحقق تمدن اسلامی شد.

وی افزود: امروز بسیجیان با تکیه بر رهنمودهای امامین انقلاب اسلامی و عمل صالح مستحکم تر از گذشته و با عزمی راسخ و برنامه ریزی دقیق در راستای تحقق مولفه های بیانیه گام دوم انقلاب شتابنده حرکت خواهد کرد و از فرصت تشکیل دولت مردمی و انقلابی سیزدهم در راستای تشکیل دولت اسلامی استفاده می کنند.

 فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه بسیج نماد مامی توانیم در عرصه های مختلف است،گفت: بسیجیان با روحیه ایثارگری و شهادت طلبی موفقیت های چشمگیری در عرصه های مختلف به ماندگار گذاشته اند.

وی با بیان اینکه پایه فعالیت ها و برنامه های بسیج مسجد است،افزود: امروز تقویت مسجد محوری و پایگاه های بسیج اولویت مهمی است که باید به آن توجه ویژه شود چراکه انقلاب اسلامی بر پایه مسجد است.

سردار کریمی ادامه داد: برای تحقق بیانه گام دوم انقلاب نیازمند احیای پایگاه های بسیج و رویکرد مسجد محوری هستیم که در سپاه برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت در این راستا هدف گذاری شده است.

وی با اشاره به اینکه تشکیل ۷۰۰ صندوق قرض الحسنه مردم پایه با محوریت مساجد از جمله اقدامات برای رفع مشکلات معیشتی مردم و ایجاد اشتغال است،گفت: بیش از ۲۱۰۰ فرصت شغلی عمدتا پایدار از این طریق ایجاد شده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی  خاطر نشان کرد: سازماندهی بیش از ۱ هزار و ۲۵۰ گروه جهادی به استعداد ۲۵ هزار جهادگر بسیجی و اجرای بیش از ۱۶۰۰ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی به ارزش ۱۵۰ میلیارد تومان در طی ۵ سال اخیر از دیگر اقدامات است و مساجد نقش مهمی در هدایت و سازماندهی جهادگران داشته اند.

captcha
آخرین اخبار