وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۴
کد خبر: 92732
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹

نقطه به نقطه کردستان مملو از حماسه آفرینی رزمندگان اراکی در دوران دفاع مقدس است

سلیم آباد از رزمندگان دوران دفاع مقدس اظهار کرد: همه رزمندگان استان مرکزی به ویژه اراک در منطقه غرب و شمالغرب خدمت کرده اند و نقطه به نقطه کردستان مملو از حماسه آفرینی رزمندگان اراکی است که امروز این حماسه ها باید به خوبی تبیین شوند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار احمد سلیم آبادی از فرماندهان برجسته دفاع مقدس در یادواره شهدای کردستان و غرب کشور گفت: به دلیل اینکه شهدا و زرمندگان کردستان به جهت مقاومت و سبک اعزام متفاوت بودند، در اکثر یادواره ها و گرامیداشت های متعدد از آنها نامی یاد نشده و یا مختصر بوده و به عبارتی از یک مظلومیت و غربت برخوردار بوده اند.

سلیم آباد اظهار کرد: همه رزمندگان استان مرکزی به ویژه اراک در منطقه غرب و شمالغرب خدمت کرده اند و نقطه به نقطه کردستان مملو از حماسه آفرینی رزمندگان اراکی است که امروز این حماسه ها باید به خوبی تبیین شوند.

وی ادامه داد: رزمندگان اسلام و کسانی که در کردستان حماسه آفریدند و ضد انقلاب را از خاک کشور را بیرون کردند همیشه خاطره رزمندگان استان مرکزی در ذهن آنها وجود دارد و همیشه از حماسه ها و دلاوری های رزمندگان و شهدای استان مرکزی سخن می گویند.

سلیم آبادی بیان کرد: رزمندگان استان مرکزی در غرب کشور خوش درخشیدند، عملیات های انجام شده توسط رزمندگان استان مرکزی اکثرا به موفقیت ختم شده است.

وی یادآور شد: نیروهای استان مرکزی توانایی و جسارت و هوش بالایی داشتند و بیشترین تلفات را در عملیات غرب کشور به دشمنان ضد انقلاب وارد کردند.

فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی در یادواره شهدای کردستان و غرب کشور گفت: بسیج دو رکن ولایتمداری و شهادت طلب و روح اخلاص دارد و همه موفقیت ها و پیروزی ها که توسط بسیج در طول این سال ها کسب شده با این دو مولفه و روحیه اخلاص است.

مخلص الائمه تصریح کرد: مجموعه ای از نیروهای انقلابی، جهادی و پرنشاط در قالب بسیج برای رفع خلاء هاوپیشبرد اهداف انقلاب تحت عنوان بسیج شکل گرفته و امروز وسعت سازمان بسیج به اندازه کل جغرافیای جهان اسلام و فراتر از آن است.

وی ادامه داد: به همت تفکر و روحیه بسیج در نظام جمهوری اسلامی که با ابتکار امام راحل و هدایت های مقام معظم رهبری انجام شده ایران اسلامی در اوج عزت و سربلندی است.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: کارآمدی تفکر بسیج موجب شده این تفکر نجات بخش در هزاران کیلومتر فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی گسترانیده شود.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار