وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۳
کد خبر: 92729
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
فرمانده سپاه ناحیه اراک:

۹واحد مسکونی ایتام و معلولان جسمی و حرکتی در روستاهای اراک به بهره برداری رسید

مهجوری گفت: به مناسبت هفته بسیج بهره برداری از ۹ واحد مسکونی ایتام و معلولان جسمی و حرکتی در روستاهای این شهرستان با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیون ریال برای هر واحد آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک در آیین بهره برداری از پروژه های محرومیت به مناسبت هفته بسیج گفت: امروز به مناسبت هفته بسیج سالن ورزشی روستای میچان در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع با زیر بنای ۴۵۰ مترمربع و ۵۰ متر مربع اتاق، سرویس و رختکن به بهره برداری رسید که برای تکمیل و بهره‌برداری از این طرح ورزشی ۱۵ میلیارد ریال توسط سپاه پاسداران استان مرکزی و بقیه توسط دهیاری و شورا و شهرداری ساروق تامین شده‌ است.

مهجوری اظهار کرد: در راستای افزایش نشاط اجتماعی، امیدآفرینی ، توسعه و تقویت فرهنگ ورزش به‌ویژه در بین جوانان و نوجوانان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با همکاری و مشارکت بخشداری بخش ساروق، شورای بخش و دهیاری روستای میچان این طرح ساخته و به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: همچنین به مناسبت هفته بسیج بهره برداری از ۹ واحد مسکونی ایتام و معلولان جسمی و حرکتی در روستاهای این شهرستان با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیون ریال برای هر واحد آغاز شد.

فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: ۲۰ بسیجی جهادگر با میانگین  پنج روز برای اجرای تاسیسات، نصب اسکلت و اقدامات کارگری و بنایی برای ساخت و بهره برداری از این واحدها فعالیت داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۰۹ واحد مسکونی تحویل ولی نعمتان انقلاب اسلامی در اراک شده و همچنین بیش از ۱۳۲ هزار بسته معیشتی در سطح اراک به همت جهادگران بسیجی توزیع شده است.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار