جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۲
کد خبر: 92728
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
فرمانده سپاه روح الله:

عمق نگاه بسیجیان باید تمدن سازی اسلامی باشد

کریمی گفت: عمق نگاه بسیجیان باید تمدن سازی اسلامی باشد و بسیج باید مولفه های بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را در بخش های مختلف عملیاتی کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله در دیدار با فرماندهان بسیج ادارات استان مرکزی گفت: به برکت تشکیل دولت انقلابی و مردمی سیزدهم که امروز شکل گرفته فرصتی مغتنم برای تشکیل دولت اسلامی در بستر نظام اسلامی ایجاد شده که باید از این فرصت به خوبی استفاده کرد و بسیجیان باید پیشگام در بهره بردن از این فرصت باشند.

کریمی اظهار کرد: جهادی که ملت ایران و بسیجیان جبهه حق در طول ۴۲ سال گذشته در حوزه های مختلف انتظامی، امنیتی، اطلاعاتی، دفاعی، نظامی، سازندگی، علمی و فرهنگی محقق کردند تحقق سطح استراتژیک بود و در جهادهایی که در چهل سال اول انقلاب اسلامی رقم خورد شهدای بسیاری تقدیم انقلاب اسلامی شد و البته دستاوردهای بسیاری نیز خلق شد که برگرفته از خون مطهر شهدا است.

وی ادامه داد: علیرغم همه توطئه های دشمنان، بسیج مردمی در طول انقلاب اسلامی با هدایت های امامین انقلاب اسلامی موفق عمل کرده و نظام اسلامی امروز با فرهنگ و تفکر بسیجی به این درجه از اقتدار رسیده و دستاوردهای زیادی خلق شده است.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: به برکت مکتب اسلام ناب محمدی که توسط حضرت امام(ره) احیا شد ملت ایران با هدایت های امامین انقلاب اسلامی منسجم دور یکدیگر برای فتح قله های بلند منسجم کنار یکدیگر قرار گرفتند و امروز این انسجام و اتحاد باید برای تشکیل تمدن انقلاب اسلامی تقویت شود.

کریمی گفت: سطح استراتژیک در چهل سال اول انقلاب توسط بسیج مردمی در همه بخش ها طی شده و هرکجا روحیه بسیجی و جهادی حاکم بود موفقیت های بزرگی کسب شد و بسیج در گام دوم باید قله های بلند پیشرفت را با قوت طی کند.

وی یادآور شد: جهادی که ملت ایران و بسیجیان جبهه حق در طول ۴۲ سال گذشته در حوزه های مختلف انتظامی، امنیتی، اطلاعاتی، دفاعی، نظامی، سازندگی، علمی و فرهنگی محقق کردند تحقق سطح استراتژیک بود.

فرمانده سپاه روح الله ادامه داد: گام دوم انقلاب اسلامی یعنی اینکه ما از سطح استراتژیک خارج شدیم و به سطح ایدئولوژیک رسیدیم و برای ماندگاری انقلاب اسلامی بسیجیان باید همچون گذشته نقش آفرینی کنند و برای استمرار انقلاب اسلامی و تقویت اقتدار باید سطح ایدئولوژیک را ادامه بدهیم.

کریمی اظهار کرد: سطح ایدئولوژیک باید با محوریت فرامین امامین انقلاب اسلامی رقم بخورد و این نیازمند روحیه بسیجی و جهادی است.

وی اضافه کرد: شهدای انقلاب اسلامی برای حاکم شدن ارزش های اسلامی مجاهدت کردند و امروز باید مسیر شهدا با قوت ادامه پیدا کند.

کریمی خاطر نشان کرد: عمق نگاه بسیجیان باید تمدن سازی اسلامی باشد و بسیج باید مولفه های بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را در بخش های مختلف عملیاتی کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار