جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۳
کد خبر: 92726
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵

عدالت فرهنگی و توجه به مناطق محروم از برنامه‌‌‌های اصلی وزارت فرهنگ و اردشاد اسلامی

محمدمهدی اسماعیلی گفت: یکی از برنامه های اصلی در وزارت فرهنگ و اردشاد اسلامی عدالت فرهنگی و توجه به مناطق محروم است.

به گزارش دیار آفتاب؛محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی‌صبح امروز در بازدید از سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در پاسخ به سوال خبرنگار راه آرمان در رابطه با برنامه‌‌‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌برای تمرکز زدایی امکانات از تهران و فعال سازی ظرفیت‌‌‌های استانی  گفت: یکی از برنامه‌‌‌های اصلی در وزارت فرهنگ و اردشاد اسلامی‌عدالت فرهنگی و توجه به مناطق محروم است.

وی ادامه داد: هم اکنون ستادی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌آماده کردیم که در مناطق محروم ثبت نام می‌کنند و تا کنون نزدیک به ۱۶ هزار نفر هنرجو برای آموزش ثبت نام کرده است.

اسماعیلی عنوان کرد: اقدام دوم حمایت از ظرفیت‌‌‌های موجود بوده است که با هدف عبور از تهران و توجه ویژه تر به مناطق کم برخوردار که استعدادهای خوبی همچون استان کرمان دارند.

captcha
آخرین اخبار