جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۹
کد خبر: 92719
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی:

بسیج یک تفکر ایمانی، اعتقادی، ولایی و مردمی است

عبدی با تاکید بر اینکه بسیج یک تفکر ایمانی، اعتقادی، ولایی و مردمی است، گفت: هرکجا که انقلاب اسلامی احساس نیاز کرده بسیج با بصیرت و زمان شناسی حضور پیدا کرده و موانع پیشرفت و حرکت ملت ایران را از سر راه برداشته و بسیج‌ به معنای واقعی پاره تن مردم است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام ماشاالله عبدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی مناسبت فرا رسیدن سالروز صدور فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از ارکان مهم‌انقلاب اسلامی بعد از دین اسلام ناب محمدی و ولایت فقیه مردم هستند و مردم باید در صحنه و میدان های مختلف نظام اسلامی حضور داشته باشند و مردم با محوریت ولایت نهضت اسلامی را پیش می برند.

وی افزود: حضور مردم موجب تثبیت و تولید قدرت در نظام اسلامی می شود و در ایران این حضور مردمی توسط بسیج محقق شده و بسیج با ابتکار حضرت امام(ره) شکل گرفت و امروز یکی از ارکان مهم کشور است.

حجت الاسلام عبدی با بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره) به تاسی از پیامبر گرامی اسلام بسیج مستضعفین را تشکیل دادند،گفت: بسیج در مهمترین رسالت خود که همان استمرار و تثبیت نظام اسلامی بوده موفق عمل کرده و خوش درخشیده و در همه صحنه ها حضوری فعال،اثرگذار و موفق دارد.

وی ادامه داد: بسیج به عنوان مردمی ترین تشکیلات انقلاب اسلامی در روند پیشرفت و تحقق آرمان های نظام اسلامی نقشی موثر و راهبردی ایفا کرده و بسیج با حضور به موقع و آگاهانه خود در عرصه های مختلف نقش مهمی در تثبیت و تولید قدرت برای انقلاب اسلامی داشته است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی اصافه کرد: حضور موثر بسیج مردمی در دفاع مقدس، تحقق جهاد سازندگی و آبادانی، مقابله با فتنه های داخلی و خارجی دشمنان، جهاد علمی، جهاد فکری و فرهنگی ، حضور موثر برای رفع تحریم ها ، مقابله با جنگ تحریف دشمنان، خدمت رسانی به مردم در صحنه های اجتماعی و فرهنگی ، حضور موثر در سیل، زلزله و بیماری منحوس کرونا و اجرای نهضت کمک مومنانه ازجمله نقش های مهم بسیج در طول ۴۲ سال گذشته است که با تکیه بر رهنمودهای ولایت فقیه و پشتیبان مردمی محقق شده است.

وی با تاکید بر اینکه بسیج یک تفکر ایمانی، اعتقادی، ولایی و مردمی است، گفت: هرکجا که انقلاب اسلامی احساس نیاز کرده بسیج با بصیرت و زمان شناسی حضور پیدا کرده و موانع پیشرفت و حرکت ملت ایران را از سر راه برداشته و بسیج‌ به معنای واقعی پاره تن مردم است.

حجت الاسلام عبدی با اشاره به اینکه بسیج همواره در مقابله با دشمنان داخلی، جنگ سخت، جنگ نرم و جنگ اقتصادی حضوری مقتدرانه داشته،افزود: امروز بسیج به یک درخت تنومند برای دفاع از ارزش های اسلامی تبدیل شده و تشکیل جبهه مقاومت و نقش آفرینی موثر آن در کشورهای مختلف به تاسی از بسیج است.

وی تاکیدکرد: در گام دوم انقلاب اسلامی نیازمند ترویج و تقویت فرهنگ و روحیه بسیجی هستیم و در بیانیه گام دوم علاوه بر سبک زندگی دینی، انس با قرآن و معنویت، فرهنگ بسیجی یکی از مولفه های مهم است که باید به آن توجه ویژه ای شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: دولت مردمی و انقلابی سیزدهم با حضور آگاهانه و با بصیرت مردم‌شکل گرفته و لذا باید با فرهنگ بسیجی و روحیه جهادی برای رفع حل مشکلات مردم گام ‌بردارد و در نهایت تشکیل دولت اسلامی به کمک بسیج محقق شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار