جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۲
کد خبر: 92708
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
حجت الاسلام تویسرکانی:

از طریق فضای مجازی می توان مکتب شهید حاج قاسم را به همه معرفی کرد/ رویکرد تولید محتوای دیجیتال بسیج عامل کشف استعدادهای فضای مجازی

نماینده ولی فقیه در بسیج با اشاره به اینکه ساخت فیلم و بازی های رایانه ای می تواند قهرمانان کشورمان را به همه معرفی کند تصریح کرد: باید بلد باشیم هزاران حاج قاسمی را که در این کشور وجود دارند از طریق فضای مجازی معرفی کنیم.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام تویسرکانی، نماینده ولی فقیه در بسیج بعد از ظهر امروز از مرحله نهایی رقابت های سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید حجت الاسلام تویسرکانی با اشاره به اینکه بنیاد تعاون بسیج می تواند عهده دار حمایت از این طرفیت ها باشد، گفت:باید از این استعدادهایی که در فضای مجازی وجود دارد استفاده کرد، این همه استعداد در فضای مجازی وجود دارد اما متاسفانه فضای مجازی ما در دست دشمن است چرا که ما مقصریم و کوتاهی کردیم.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم در دولت سیزدهم وزارتخانه هایی که مربوط به بخش فرهنگ و فضای مجازی هستند عقب ماندگی ها را جبران کنند تصریح کرد: با برگزاری این رویدادها استعدادها و مغزهای خدادادی کشف خواهد شد، باید دیگران از ایده هایی که جوانان ما خلق می کنند بهره برداری کنند، این رویداد نباید با اختتامیه پایان پیدا کند بلکه باید طرح و برنامه ای ارائه شده تا به این ایده ها استمرار بخشیده شود.

حجت الاسلام تویسرکانی با اشاره به اینکه بسیج یک اقیانوس است و ما در قبال آن مسئولیت داریم گفت: دولت باید از انرژی بسیجی استفاده کند چرا که همه آماده خدمت، جهاد و تلاش هستند، باید زمینه سازی و تسهیل گری صورت گیرد تا از این ظرفیت ها استفاده شود.

نماینده ولی فقیه در بسیج با اشاره به اینکه ساخت فیلم و بازی های رایانه ای می تواند قهرمانان کشورمان را به همه معرفی کند تصریح کرد: باید بلد باشیم هزاران حاج قاسمی را که در این کشور وجود دارند از طریق فضای مجازی معرفی کنیم، شهیدان بابایی، خرازی، همتی، حججی هر کدام یک نمونه از مکتب حاج قاسم هستند که باید معرفی شوند و فضای مجازی بهترین بستر ساز برای این امر است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار