جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۵
کد خبر: 92695
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۶
رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب:

روزانه ۳۰تن مرغ منجمد با قیمت 20هزار تومان در استان مرکزی توزیع می شود/ ۸۵ درصد صنوف واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند

زند گفت: هیچ مشکلی در توزیع مرغ منجمد وجود ندارد و به صورت روزانه در حال توزیع آن هستیم به طوری که در سطح شهر اراک روزانه حدود 20تن و در سطح استان 30 تن مرغ منجمد با قیمت مصوب 20هزار تومان به دست مردم می رسد.

جمشید زند رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص میزان واکسیناسیون اصناف استان، گفت: تا کنون نزدیک به 85درصد صنوف واکسن کرونا تزریق کرده اند و به مابقی اصناف تذکر داده شده تا واکسن خود را هر چه سریعتر تزریق کنند.

زند اظهار کرد: همچنین بنا بر مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان به آنان اعلام شده که کارت واکسن خود را در محل کار خود بچسبانند.

وی در پاسخ به اینکه توزیع مرغ منجمد به چه میزان در سطح استان انجام می شود، گفت: هیچ مشکلی در توزیع مرغ منجمد وجود ندارد و به صورت روزانه در حال توزیع آن هستیم به طوری که در سطح شهر اراک روزانه حدود 20تن و در سطح استان 30 تن مرغ منجمد با قیمت مصوب 20هزار تومان به دست مردم می رسد.

زند در خصوص قیمت گذاری دستوری کالاها، گفت: اتاق اصناف خواستار حذف قیمت روی کالاهاست تا قیمت ها واقعی تر شود؛ چرا که بنظر می رسد اگر بجای اینکه قیمت ها درب کارخانه بر روی محصولات درج شود، قیمت گذاری را به واحد های صنفی واگذار کنیم، هر واحد برای جذب بیشتر مشتری سعی می کند مبلغ کمتری را روی محصولات بگذارد و همین باعث می شود شاهد کاهش قیمت محصولات باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار