جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
کد خبر: 92694
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
رئیس کل دادگستری استان مرکزی خبر داد

آزادی ۲۰۰ زندانی جرائم مالی غیرعمد در استان مرکزی/سپاه روح الله در استمرار نهضت کمک مومنانه و همدلی با مردم پیشگام است

موسوی گفت: خوشبختانه سپاه روح الله استان مرکزی هم در راه اندازی نهضت کمک مومنانه و هم در استمرار و گسترش آن به سایر بخش ها پیشگام است و اقدامات چشمگیری در این راستا انجام شده که قابل تقدیر است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام سید عبدالمهدی موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در آیین آزادی ۱۸ نفر از محکومین مالی با جرائم غیرعمد و توزیع بسته های معیشتی به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: بسیج در طول انقلاب اسلامی همواره با تعهد در میدان خدمت به مردم و دفاع از ارزش های اسلامی نقش آفرین بوده و بسیج مدرسه با عظمتی است که بزرگانی همچون شهید سلیمانی و شهدای انقلاب اسلا،ی در آن نقش آفرینی کردند.

وی افزود: تفکر بسیج برگرفته از تفکر عاشورا و نهضت حسینی(ع) است و در انقلاب اسلامی خالق فرهنگ بسیج حضرت امام خمینی(ره) است و امروز فرمانده این فرهنگ و تفکر ارزشمند مقام معظم رهبری است.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی بیان کرد: امام خمینی(ره) احیاگر ارزش های اسلامی و فرهنگ عاشورا هستند و اقتدار و عظمت امروز نظام اسلامی در بخش های مختلف برگرفته از تفکر حضرت امام(ره) و فرهنگ بسیجی است.

وی ادامه داد: خوشبختانه سپاه روح الله استان مرکزی هم در راه اندازی نهضت کمک مومنانه و هم در استمرار و گسترش آن به سایر بخش ها پیشگام است و اقدامات چشمگیری در این راستا انجام شده که قابل تقدیر است.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به اینکه در استان مرکزی به همت بسیج و مشارکت خیرین در آزادی زندانیان غیرعمد مالی اقدامات خوبی انجام شده، گفت: یکی از جلوه های روحیه بسیجی به نمایش گذاشته شده چراکه خدمت صادقانه به مردم از مصادیق فرهنگ و تفکر بسیجی است و آزادی زندانیان مالی که جرم و خطایی مرتکب نشدند یکی ازمصادیق خدمت است.

وی تاکید کرد: بسیج در طول انقلاب اسلامی نشان داده همواره در کنار مردم است و نسبت به حوادث و سرنوشت مردم بی تفاوت نیست و در میدان های مختلف پشتیبان و همراه مردم بوده است.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی با بیان اینکه ستاد دیه استان مرکزی با فرهنگ بسیجی و هم افزایی و تلاش همه جانبه تمامی توان خود را برای آزادی زندانیان مالی غیرعمد با کارگیری کرده،گفت: در سالجاری ۲۰۰ نفر از زندانیان با جرائم مالی غیرعمد آزاد شدند.

وی خاطر نشان کرد: نیازمند طنین انداز شدن فرهنگ و تفکر بسیجی هستیم و فرهنگ کمک مومنانه و همدلی که به همت بسیج در جامعه راه اندازی شد آثار و برکات زیادی داشته که باید استمرار پیدا کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار