جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۷
کد خبر: 92688
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱

قاتل فراری در خنداب دستگیر شد

فردی که به علت اختلافات قبلی خود در شهرستان خنداب با دیگر دوستش درگیر شده و او را با سلاح سرد به قتل رسانده و سپس از صحنه قتل متواری شده بود، در عملیات تخصصی این پلیس، در مخفیگاهش دستگیر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ " سعید گودرزی " فرمانده انتظامی شهرستان خنداب بیان داشت: در پی اعلام قتلی در آبان ماه گذشته به مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر وقوع یک فقره درگیری در بین دو جوان در سطح یکی از روستاهای شهرستان خنداب، بلافاصله عوامل انتظامی این شهرستان به محل اعزام شدند.

وی خاطر نشان کرد: با حضور پلیس در محل اعلامی، مشخص شد پسر جوانی به دلیل اختلافات قبلی با دیگر دوست 18 ساله اش، درگیر و او را با ضربات پی در پی چاقو به قتل رسانده و سپس از محل حادثه نیز متواری شده است.

این مقام انتظامی اظهار داشت: از همان دقایق ارسال این گزارش، تیمی تخصصی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خنداب، تحقیقات فراگیر خود را برای دستگیری فرد قاتل آغاز کردند.

سرهنگ " گودرزی" بیان کرد : پس از تلاش های مستمر و تکمیل تحقیقات پلیسی، سرنخ هایی از مخفیگاه فرد مورد نظر بدست آمد و روز گذشته با حضور بهنگام کارآگاهان پلیس، سرانجام قاتل متواری شده، در مخفیگاهش دستگیر و به یگان انتظامی پلیس خنداب منتقل شد.

رئیس پلیس شهرستان خنداب در پایان با اشاره به کشف آلت قتل در بازرسی مأموران از مخفیگاه قاتل مذکور افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات، پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار