جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۴
کد خبر: 92684
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸

کلیپ| حضور دو تیم از استان مرکزی در رویداد سراسری تولید محتوای بسیج

دو تیم از استان مرکزی در رویداد سراسری تولید محتوای بسیج به رقابت با سایر استانها می پردازند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به مناسبت هفته بسیج مرحله نهایی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از دوم آذر ماه آغاز و به مدت 48 ساعت در تهران ادامه دارد.

از استان مرکزی دو تیم از خنداب و محلات در رشته های بازی تلفن همراه و پویا نمایی حضور دارند و به رقابت با دیگر استانها می پردازند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار