جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۷
کد خبر: 92683
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
در دیدار با رئیس رژیم‌صهیونیستی اعلام شد؛

موضع‌گیری جدید «بوریس جانسون» درباره ایران

«بوریس جانسون» نخست‌وزیر انگلیس امروز در دیدار با رئیس رژیم صهیونیستی در لندن به موضع‌گیری درباره ایران و برنامه هسته ای صلح آمیز تهران پرداخت.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از رسانه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل، «بوریس جانسون»، نخست‌وزیر انگلیس امروز سه‌شنبه در دیدار با «اسحاق هرتزوگ»، رئیس رژیم صهیونیستی، در لندن اظهار کرد: وقت چندانی برای تعامل با ایران در موضوع هسته‌ای وجود ندارد!

از سوی دیگر، رئیس رژیم صهیونیستی از جانسون خواست تا ایران را در خصوص برنامه هسته‌ای اش تحت فشار قرار بدهد.

«اسحاق هرتزوگ» بدون اشاره به زرادخانه‌های هسته‌ای رژیم صهیونیستی و فعالیت‌های مخربش در منطقه، گفت: «امیدوارم متحدانمان (در مذاکرات آتی در وین) سختگیرانه عمل کنند؛ زیرا فکر نمی‌کنیم آنها (ایرانی‌ها) روشی دوستانه در پیش گرفته باشند».

وی از اینکه انگلیس شاخه سیاسی حماس را غیرقانونی اعلام کرد، تشکر کرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار