جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰
کد خبر: 92673
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

وحدت و همدلي مردم با مسئولان توطئه‌های دشمنان را در نطفه خفه مي‌کند/تفکر بسیج برگرفته از مکتب اهل‌بیت(ع) است

آیت‌الله دری نجف‌آبادی گفت: جلب اعتماد عمومي، وحدت و همدلي مردم با مسئولان را به دنبال دارد كه برخورداري از اين ويژگي مهم بزرگ‌ترین سرمايه كشور محسوب می‌شود و توطئه‌های دشمنان را در نطفه خفه مي‌کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی روز چهارشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی در محل مصلی بیت‌المقدس اراک گفت: دنیا وسیله ای برای قرب الهی و کسب خوبی ها و ارزش های اسلامی است و لذا باید هوشیار باشیم و فریب دنیا را نخوریم چراکه دنیا برای همه میدان امتحان است و جهاد، امربه معروف، عبادت، ایثار و شهادت ابزارهای سعادت در دنیا هستند که باید از آنها به خوبی بهره گیری کرد.

دری نجف آبادی با اشاره به اینکه میدان جهاد برای خودسازی و دگرسازی است اظهار کرد: میدان جهاد انسان های بزرگ را به قله های بلند سربلندی می رساند و میدان جهاد مردآفرین است و شهدا در میدان جهاد تربیت شده اند و قرآن کریم مردم را به میدان جهاد در عرصه های مختلف دعوت کرده است.

وی افزود: تفکر بسیج برگرفته از مکتب اهل بیت(ع) است و بسیج باید در مقابله با توطئه های دشمنان و فتنه انگیزی های آنها همچون گذشته نقش آفرینی کنند.

امام جمعه اراک با تاکید بر اینکه حل مشکلات اقتصادی و معیشتی اولویت اصلی مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی در این استان باشد بیان کرد: تیم مدیریتی جدید استان باید ظرفیت‌های اقتصادی و تولیدی استان را به‌ کار گرفته و برای تقویت سطح معیشتی مردم به خصوص دهک‌های پایین جامعه گام‌های بلند بردارد‌.

 دری نجف آبادی بیان کرد: همه مدیران و مسئولانی که در دوره‌هاي گذشته در استان فعالیت داشتند خدمات ماندگاری از خود به یادگار گذاشتند و تیم مدیریتی جدید استان نیز باید با درنظر گرفتن خدا در همه امور، آرمان‌ها و اهداف نظام اسلامی را پیش ببرند.

وی بیان کرد: شفاف سازي فعاليت هاي دستگاه هاي اجرايي در راستاي جلب اعتماد عمومي تكليفي مهم است كه بايد سرلوحه امور نهادهای اجرایی استان قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: جلب اعتماد عمومي، وحدت و همدلي مردم با مسئولان را به دنبال دارد كه برخورداري از اين ويژگي مهم بزرگترين سرمايه كشور محسوب مي شود و توطئه هاي دشمنان را در نطفه خفه مي‌کند.

امام جمعه اراک با اشاره به اینکه حفظ و تقویت امنیت و اقتدار نظام اسلامی در گرو همراهی هدفمند مردم و مسئولان است گفت: تلاش برای پیشرفت و شکوفایی جامعه و تقویت بنیه اقتصادی ملت وظیفه اصلی مدیران در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که باید در تمامی دستگاه‌های اجرایی جاری باشد.

دری نجف آبادی بیان کرد: انگیزه‌های الهی و افزایش رضایتمندی عمومی باید سرلوحه کار مسئولان در هر رده و بخشی باشد و خادمان مردم در سنگر مدیریت باید از هر لحظه در راستای ماموریت های محوله بهره بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: با وجود بیماری منحوس کرونا کادر درمان و مدافعان سلامت در طی این ایام گذشته مجاهدت های قابل تقدیری انجام دادند و کادر درمان نقش موثری در تامین سلامت جامعه و مردم ایفاکرده اند که قابل تقدیر است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار