جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۹
کد خبر: 92671
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۹
فیلم/

معرفی تیم های راه یافته از مرکزی به مرحله نهایی رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج

دو تیم از شهرستان های خنداب و محلات استان مرکزی در مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج که در تهران برگزار می شود، حضور دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به مناسبت هفته بسیج مرحله نهایی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از روز گذشته آغاز و به مدت ۴۸ ساعت در تهران ادامه دارد از استان مرکزی دوتیم خنداب در رشته بازی تلفن همراه و تیم محلات در رشته پویا نمایی حضور دارند.

مرحله استانی سومین رویداد تولیدمحتوای دیجیتال بسیج در استان مرکزی تاریخ ۱۲ الی ۱۴ آبان ماه در سه عرصه پویانمایی، بازی‌های تلفن همراه و نرم‌افزارهای تلفن همراه برگزار شد.

 آیین اختتامیه این رویداد همزمان جشنواره بزرگ فعالان فضای مجازی ایران روز پنجشنبه چهارم آذرماه برگزار و علاوه بر تجلیل از برترین‌های فضای مجازی کشور، برگزیدگان نهایی هر بخش معرفی و موردحمایت قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار