جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۶
کد خبر: 92668
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۲
مسلم معین در رویداد تولیدات دیجیتال بسیج مطرح کرد؛

راهبرد بسیج، مردم پایه کردن عرصه فضای مجازی است

مسلم معین مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در مراسم افتتاحیه مرحله نهایی سومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت: یکی از راهبردهای اصلی بسیج، مردم پایه کردن عرصه فضای مجازی است که بر اساس همین سند راهبردی این رویداد در حال برگزاری است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسلم معین مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در مراسم افتاحیه مرحله نهایی سومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج با خیر مقدم به گروه های برتر استانی که این سختی راه را تحمل کردند تا در یک رویداد ملی و بزرگ حاضر باشند گفت: یکی از راهبردهای بسیج که با تدبیر فرماندهی محبوب بسیج در یکی دو سال گذشته در دستور کار قرار گرفته مردم پایه کردن همه آنچه به عنوان خدمات عمومی از آن یاد می شود مبتنی بر توانمندی های مردمی، شبکه سازی مردمی و جوش و خروش و ظریب چند برابری به خروجی های بسیج در یکی دو سال اخیر رقم خورده و یکی از این عرصه ها فضای مجازی است. 

وی ادامه داد: منطبق بر سند ده ساله و نقشه راه فضای مجازی بسیج با راهبرد استفاده از ظرفیت های مردمی بسیج به عنوان بزرگترین نهاد مردم نهاد دنیا در پنج حوزه و عرصه این راهبردها را شروع کرده ایم که یکی از این حوزه ها نهضت تولید محتواست. 

معین در ادامه از حضور ۶۸۰ تیم از گروه های بسیجی با سنین مختلف اشاره کرد که از ۱۲تا ۱۴ آبان ماه در سراسر کشور با هم به رقابت پرداختند و حدود ۳۰۰۰ نفر از فعالان و طراحان بازی های رایانه ای و انیمیشن در مدت ۴۸ ساعت با موضوع هایی که از آنها اطلاع نداشتند گرد هم آمده اند؛ برای اینکه هم یک رزمایش و یک تمرین تولید محتوا را برای ایجاد یک نهضت تولید محتوا داشته باشند و هم زمینه ای برای کشف استعدادهای برتر فراهم شود و امروز ۱۰۸ تیم و ۵۰۰ نفر از برگزیدگان رویدادهای استانی دور هم جمع شده اند تا رقابت خود را آغاز کنند و در ۴۸ساعت بتوانند محصولات خود را ارائه کنند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج افزود: اتفاق مهمی که دراین خصوص افتاده حضور مجموعه همراه اول و شتاب دهنده حرکت اول برای حمایت این رویداد همراه ما هستند. علاوه بر آن معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قول مساعد دادند که برگزیدگان این رویداد را به عنوان شرکت های خلاق ثبت کنند و در مسیر تجاری سازی محصولات آنها کمک کنند. 

وی ادامه داد: در روز پنج شنبه و اختتامیه این رویداد، از برگزیدگان تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام

captcha
آخرین اخبار