تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد كشف 1293 فقره سرقت، یک تن انواع مواد مخدر و 36میلیاردريال انواع کالای قاچاق در استان مرکزی اپوزیسیون‌ ترامپی!/ وقتی میان مدعیان آزادی بیان اختلاف می‌افتد سیدحسین مومنی: با اغتشاشگر باید همان کاری را کرد که امیرالمؤمنین(ع) با خوارج کرد کشف بیش از 48 کیلو گرم شیشه در عملیات مشترک پلیسی در ساوه شور عاطفه‌ها با مشارکت 1100 مدرسه استان مرکزی برگزار می‌شود
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴
کد خبر: 92658
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷
فرمانده سپاه روح‌الله:

تحقق محله اسلامی یکی از اهداف مهم بسیج در گام دوم انقلاب است

سردار کریمی با بیان اینکه تحقق محله اسلامی یکی از اهداف مهم بسیج در گام دوم انقلاب است،گفت: این مسئله باید با محوریت مساجد باید محقق شود و در این مسیر علاوه بر اثرگذاربودن فعالیت های بسیج همچنین کارکرد مساجد نیز باید احیا شوند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین تجلیل از بیست خانواده معظم شهید در محلات که مقابل درب منازل آنها انجام شد، اظهار کرد: بسیج مظهر اقتدار، همبستگی و اتحاد ملت ایران است که ملت در طول ۴۲ سال گذشته با فرهنگ و روحیه بسیجی دستاوردهای عظیمی خلق کردند و امروز بسیج به نمایشگاه عزت، اقتدار، ظرفیت های عظیم مردمی و اخلاص تبدیل شده است.

وی افزود: بسیج با ابتکار حضرت امام خمینی(ره) و برای تحقق تمدن اسلامی تشکیل شد و امروز به مردمی ترین تشکیلات انقلاب اسلامی تبدیل شده و در راستای اجرای فرامین امامین انقلاب اسلامی گام برمی دارد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه تحقق محله اسلامی یکی از اهداف مهم بسیج در گام دوم انقلاب است،گفت: این مسئله باید با محوریت مساجد باید محقق شود و در این مسیر علاوه بر اثرگذاربودن فعالیت های بسیج همچنین کارکرد مساجد نیز باید احیا شوند.

وی اضافه کرد: تحقق محله های اسلامی با پیشرانی جوانان مومن و انقلابی باید رقم بخورد چراکه جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب نقشی مهم و اساسی دارند و لذا باید وارد فصل جدیدی از ساخت هویت اسلامی در سطح محلات باشیم.

سردار کریمی بیان کرد: بسیج امروز در حوزه های دفاعی، امنیتی، محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی، روشنگری سیاسی، رفع آسیب های اجتماعی و مسائل فرهنگی نسخه کارآمد و عملیاتی دارد و در بسیاری از موارد ۱۰۰ درصد موفق عمل کرده که دستاوردهای آن بسیار چشمگیر است.

وی با تأکید بر اینکه تقویت هیئت های اندیشه ورز در پایگاه های بسیج یک ضرورت مهم است ،گفت: باید در کنار مساجد هویت اسلامی و ایرانی محلات را محقق کنند چراکه این مسئله از دغدغه های مقام معظم رهبری است و بسیج در عملیاتی نمودن بیانات رهبری پیشگام است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به تجلیل از خانواده معظم بیست شهید والامقام در محلات بیان کرد: آنچیزی که امروز می توانیم از خانواده معظم شهدا بیاموزیم درس ایستادگی و مقاومت بر روی ارزش های اسلامی است و خانواده معظم شهدا الگوی صبر و مقاومت هستند و گنجینه های ارزشمند انقلاب اسلامی محسوب می شوند.

وی افزود: جایگاه خانواده های معظم شهدا در نزد خداوند بسیار ارزشمند است چراکه این عزیزان با ادامه مسیر شهدا امروز پرچم داران دفاع از ارزشهای اسلامی هستند و ولایتمداری و بصیرت ویژگی بارز خانواده معظم شهدا است.

سردار کریمی بیان کرد: خوشبختانه به برکت برگزاری کنگره شهدای استان مرکزی در طی هفت سال گذشته اقدامات خوبی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه انجام شده که با توجه به فرمان مقام معظم رهبری به اعضای ستاد کنگره این مسیر با قوت ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: احصاء آمار شهدای استان مرکزی که امروز به ۷۱۰۰ شهید والامقام در استان رسیده و تهیه فرهنگ نامه ۲۲ جلدی شهدای استان از مهمترین اقدامات زیرساختی در کارگروه آمار و اطلاعات شهدا است و کلیه کارگروه ها و کمیته های کنگره فعالیت خود را با قوت ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار