جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۴
کد خبر: 92638
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۳
باز هم روز شمار پروژه دیگری صفر شد ولی...

شهردار اراک: زیرگذر تقاطع غیرهمسطح میدان مقاومت پایان آذر ماه زیر بار ترافیکی می رود

شهردار اراک در جدیدترین اظهاراتش از افتتاح زیر گذر تقاطع غیرهمسطح میدان مقاومت این شهر تا پایان آذر ماه خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ شورای پنجم شهری اراک در آخرین ماه های فعالیتش، پروژه ای را آغاز کرد که قرار بود طی مدت 6 ماه به بهره برداری برسد. حتی برای این پروژه تقاطع غیر همسطح در میدان مقاومت، روز شمار هم نصب شد که این روز شمار تا پایان مرداد ماه 1400 به صفر می رسید.

اول شهریور ماه خسروی، معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری اراک در گفتگو با خبرنگار دیارآفتاب گفت: روگذر پروژه در همین روزها افتتاح می شود ولی زیرگذر پروژه با توجه به اقدامات مورد نیاز برای هدایت آب های سطحی، آسفالت، دیواره های بتنی، روشنایی، جدا کننده لاین ها و ... حدود سه ماه آینده (اول آذر ماه) به بهره برداری خواهد رسید.

رو گذر پروژه میدان مقاومت در هفته دولت بهره برداری می شود/ افتتاح زیرگذر تا ۳ ماه آینده

همچنین سوم آبان ماه، چگینی رئیس کمیسیون فنی، عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر اراک در گفتگو با دیارآفتاب پیرامون آخرین وضعیت‌های پروژه‌های عمرانی در دست اجرا و پیش رو در شهر اراک گفت: در پروژه میدان مقاومت کار با سرعت بسیار خوبی پیش می‌رود و امیدوارم ظرف ۲۰ روز آینده (اواخر آبان ماه) زیرگذر پروژه هم به بهره‌برداری برسد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

زیرگذر میدان مقاومت ظرف ۲۰ روز آینده به بهرده برداری می رسد

آبان ماه نیز به پایان رسید و همچنان پروژه در حال ساخت است. برای پیگیری آن با کریمی -شهردار اراک- گفتگو کردیم.

علیرضا کریمی شهردار اراک در گفتگو با دیارآفتاب در پاسخ به این سوال که چرا علیرغم وعده ها مبنی بر افتتاح زیر گذر مقاومت در آبان ماه، این پروژه هنوز به بهره برداری نرسیده، گفت: بارندگی های اخیر باعث شد تا امکان زیرکوبی پروژه نباشد.

وی افزود: در حال حاضر روشنایی پروژه در حال انجام است و با مساعد شدن وضعیت جوی زیرکوبی نیز انجام می شود تا شرایط برای آسفالت زیرگذر فراهم شود. به نظر می رسد تا پایان آذر ماه شاهد تکمیل و افتتاح این زیرگذر باشیم.

امیدواریم این آخرین وعده برای تکمیل این پروژه پر تردد باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار