اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۶
کد خبر: 92575
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵

کشف 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از یک کارگاه در اراک 

در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در بازرسی از یک کارگاه تولیدی در اطراف شهرستان اراک ، 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف شد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ سلگی رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی در تحقیقاتی ، از فعالیت تعدادی دستگاه استخراج ارز ديجيتال در یک شرکت تولیدی در اطراف شهرستان اراک مطلع شدند.

وی اظهار داشت: مأموران پلیس پس از شناسايي اين کارگاه تولیدی و با هماهنگی دستگاه قضائی، در بازديد از این محل، موفق به کشف تعداد 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق فاقد هر گونه مدارك معتبر قانونی شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی در پایان با اشاره به ارزش تقریبی 950 میلیون ریالی دستگاه های کشف شده، افزود: فرد دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار