افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است توافق با چین فرمولی مجزا از روند مذاکرات است/ دوران دیپلماسی تک بعدی به پایان رسیده است بازیکن ژاپنی که الهام بخش کارتون «فوتبالیست ها» و شخصیت «سوباسا» شد
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۹
کد خبر: 92575
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵

کشف 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از یک کارگاه در اراک 

در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان در بازرسی از یک کارگاه تولیدی در اطراف شهرستان اراک ، 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف شد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ سلگی رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی در تحقیقاتی ، از فعالیت تعدادی دستگاه استخراج ارز ديجيتال در یک شرکت تولیدی در اطراف شهرستان اراک مطلع شدند.

وی اظهار داشت: مأموران پلیس پس از شناسايي اين کارگاه تولیدی و با هماهنگی دستگاه قضائی، در بازديد از این محل، موفق به کشف تعداد 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق فاقد هر گونه مدارك معتبر قانونی شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی در پایان با اشاره به ارزش تقریبی 950 میلیون ریالی دستگاه های کشف شده، افزود: فرد دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار