ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸
کد خبر: 92521
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷
امام جمعه خنداب:

بسیجیان تا پای جان از آرمان های بلند انقلاب اسلامی دفاع می کنند

صفاهانی گفت: نقش بسیج در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بر هیچکس پوشیده نیست بسیجیان در همه صحنه های اجتماعی،اقتصادی،سیاسی،فرهنگی و.. حضورفعال دارند و تا پای جان از آرمان های بلند انقلاب اسلامی دفاع می کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک هفته بسیج گفت:هفته بسیج یادآور رشادتها،ایثار و فداکاری بسیجیان در 8 سال دفاع مقدس است و بعد از جنگ تحمیلی نیز بسیجیان در همه میدانها حضور فعال داشته و در همه صحنه ها افتخار آفریدند.

وی موفقیت بسیجیان در خدامحوری بودن، اخلاص در عمل و اطاعت محض از ولایت فقیه و تلاش مجاهدانه عنوان کرد.

امام جمعه خنداب تصریح کرد:نقش بسیج در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بر هیچکس پوشیده نیست بسیجیان در همه صحنه های اجتماعی،اقتصادی،سیاسی،فرهنگی و.. حضورفعال دارند و تا پای جان از آرمان های بلند انقلاب اسلامی دفاع می کنند.

صفاهانی اظهار کرد:اگرمسئولین تفکر بسیجی داشه باشند کشور از همه مشکلات عبور خواهد کرد که به لطف الهی دولت روی کار آمده دارای تفکر بسیجی و مردمی است در سفرهای استانی بین مردم حضور دارد.سایر مسئولین هم این رویه را داشته باشند قطعا مشکلات کشور به ویژه مشکلات اقتصادی حل خواهد شد.

وی در پایان گفت:مسئولین باید موانع تولیدات را در همه زمینه ها برطرف کنند . از تولید کنندگان حمایت کنند که هر چقدر تولیدات بیشتر شود مشکلات کشور کمتر خواهد و مسئله اشتغال حل خواهد شد امید است همه با تمام توان با تفکر بسیجی برای رفع مشکلات تلاش نمایند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار