جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۵
کد خبر: 92508
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
مسئول امور استان های سازمان اوج:

مستند «نان گزیده ها ۲» 30 آبان ماه در اراک رونمایی می شود

نوروزی نژادگفت: یکی از مطالبه گری هایی که با کمک رسانه صورت گرفته است مستند «نان گزیده ها ۱» بود و قسمت دوم آن تحت عنوان «نان گزیده ها ۲» که تولید باشگاه رشد اوج می‌باشد، روز یکشنبه مورخ ۳۰ آبان در اراک با حضور مسئولین، دانشجویان، مردم و نمایندگان کارگران رونمایی خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛محمد نوروزی نژاد مسئول امور استان های سازمان اوج در جمع خبرنگاران عنوان کرد: آرمانخواهی نخ تسبیح گم نکردن راه در مسیر انقلاب است و آرمان هایی چون آرمان استقلال، آرمان عدالت، آرمان رفع فساد و... باید دائماً مطالبه شود و در نهایت با این آرمانها به آرمان اصلی انقلاب که تمدن اسلامی است برسیم و باید مطالبه‌گری را در این راه تقویت کنیم و از متولیان این امر در خصوص محقق شدن این مهم مطالبه کنیم.

نوروزی نژاد اظهار کرد: وظیفه رسانه در مسئله مطالبه‌گری رساندن صدای این پرسش‌ها و جواب‌های این پرسش‌ها است و بعضاً دیده می‌شود که اقشار مختلف مطالبه و پرسشی دارند ولی صدایی برای رساندن مطالبه خود ندارند که این باعث می‌شود از کانال‌های نامناسب اقدام کنند و اگر رسانه درست ایفای نقش کند و تریبون این پرسشگری و مطالبه‌گری باشد، از ایجاد مخاطرات بعدی جلوگیری می‌کند.

نوروزی نژاد در ادامه یکی دیگر از وظایف رسانه در مسئله مطالبه‌گری را رساندن درست و جامع پاسخ دستگاه‌ها و کسانی دانست که از آنان مطالبه یا پرسشی صورت گرفته است و افزود: اگر این امر خطیر هم درست انجام نپذیرد می‌تواند باعث ایجاد مشکلات متعددی باشد.

مسئول امور استان های سازمان اوج تاکید کرد: سازمان اوج وظیفه خود می‌داند که از جریان‌های مطالبه‌گر با ابزار رسانه حمایت کند و در این راه از قالب های مختلفی مانند فیلم سینمایی، مستند، نماهنگ و غیره استفاده می نماید.

نوروزی نژاد مصداق این فعالیت‌ها را در زمینه خصوصی‌سازی ها و بالاخص کارخانه هپکو عنوان کرد و افزود: یکی از مطالبه گری هایی که با کمک رسانه صورت گرفته است مستند «نان گزیده ها ۱» بود و قسمت دوم آن تحت عنوان «نان گزیده ها ۲» که تولید باشگاه رشد اوج می‌باشد، روز یکشنبه مورخ ۳۰ آبان در اراک با حضور مسئولین، دانشجویان، مردم و نمایندگان کارگران رونمایی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در این مستند تلاش شده است که نقش صدای مطالبه گران بودن به درستی ایفا شود و از طرفی شیوه صحیح مطالبه گری هم به نمایش در آید.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار