جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۷
کد خبر: 92504
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
مدیرکل هواشناسی استان مرکزی:

بارش‌های امسال استان مرکزی نرمال خواهد بود

کمالی گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته، بارندگی‌های استان مرکزی تا اسفندماه بهتر از مشابه قبل است.

به گزارش دیار آفتاب؛ امان محمد کمالی مدیرکل هواشناسی استان مرکزی گفت: در سال زراعی گذشته میزان بارش‌های دریافتی کشور ۳۹ درصد کاهش داشته است و بارش‌های مورد انتظار استان مرکزی ۶۷ و ۲ دهم درصد، محقق نشد.

کمالی اظهار کرد: ارزیابی وضعیت بارش در سال زراعی گذشته در ۳۲ استان کشور نشان می‌دهد که استان مرکزی در این شاخص به نسبت ۱۶ استان کشور بارندگی بهتری داشته اما نسبت به حجم بارش متأسفانه استان مرکزی نسبت به ۱۴ استان دیگر شرایط خوبی نداشته است.

وی ادامه داد: استان مرکزی مانند سایر مناطق دیگر کشور با پدیده خشکسالی شدید دست‌وپنجه نرم می کند و وضعیت خشکسالی در این خطه متوسط تا شدید ارزیابی شده است.

مدیرکل هواشناسی استان مرکزی گفت: شرایط شهر اراک به گونه‌ای است که تهویه پذیری مناسب ندارد و بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته، بارندگی‌های استان مرکزی تا اسفندماه بهتر از مشابه قبل است.

کمالی خاطرنشان کرد: همچنین پیش‌بینی شده دمای هوا هم در این مدت افزایش یک درجه ای نسبت به سال های گذشته خواهد داشت.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار