جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۷
کد خبر: 92490
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰
مروری بر تصاویر خاطره انگیز سفر رهبر انقلاب به استان مرکزی در سال ۱۳۷۹؛

گزارش تصویری| سفر رهبر انقلاب به تفرش، آشتیان، فراهان و هزاوه در روز چهارم سفر

رهبر انقلاب ۲۱ سال پیش در چنین ایامی، ۵ روز میهمان مردم استان مرکزی بودند و از نزدیک با بسیاری از مردم استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ یکی از روزهای تاریخی برای استان مرکزی را می توان سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان دانست. سفری که ۵ روز به طول انجامید و معظم له با حضور در اکثر شهرستان ها، ضمن دیدار با مردم، از توانمندی ها و ظرفیت های استان دیدن کرده و از نزدیک با مشکلات مردم و صنایع استان آشنا شدند.

در ادامه سفر، امام خامنه ای از صبح تا عصر ۲۷ آبان، علاوه بر دیدار با مردم تفرش، آشتیان، فراهان و هزاوه، سه امامزاده‌ی بزرگوار محمد عابد در مشهد میقان، سید محمد در تفرش و سلطان سید احمد در هزاوه را نیز زیارت کرده و به تشریح سلسله انساب و نیاکان خود از منطقه تفرش تا هزاوه، خامنه و مشهد پرداختند. دیدار با مسئولین استان نیز دیگر برنامه ایشان در روز چهارم سفر به استان مرکزی بود.

منتخبی از تصاویر روز چهارم سفر ایشان را مشاهده می کنید.

captcha
آخرین اخبار