۷۵درصد زنان بوشهری در دوران پهلوی بی‌سواد بودن/ انقلاب در سوادآموزی توسط امام خمینی(ره) موافقت با تجزیه بحرین و اعزام نیرو برای سرکوب آزادی خواهان بخشی از جنایت پهلوی است شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران در درگیری با قاچاقچیان مسلح هوای اراک در وضعیت قرمز قرار گرفت 17شهریور 57 مردم توسط جلادان پهلوی تیرباران شدند/ کشته ها آنقدر زیاد بود که مادری جنازه فرزندش را پیدا نکرد ساخت یک میلیون مسکن در سال باعث رشد تولید و افزایش اشتغال می شود بازی استقلال و هوادار لغو شد/ کامیابی‌نیا دوباره ملی‌پوش شد/ آزمون،نورالهی و حاج صفی در قرنطینه،طارمی پشت برف سنگین استانبول شرط ایران برای مذاکره مستقیم با آمریکا/ عملیات‌های انصارالله علیه ائتلاف کودک‌کش/ صعود تیم ملی هندبال به مسابقات جهانی آلودگی هوا فعالیت مدارس اراک را غیر حضوری کرد ۵ باور غلط رایج در مورد درد مفاصل و زانو + راهکار طبیعی برای تسکین درد
سه شنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
کد خبر: 92470
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷
نماینده خمین در مجلس سیزدهم در گفتگو با دیارآفتاب:

سفر رئیسی به استانها امید مردم را زنده کرده /گره های اقتصادی در حال باز شدن است

نظری با بیان اینکه گره های اقتصادی کشور در حال باز شدن است، گفت: پیش بینی می شود آثار واقعی عملکرد دولت در 4-5 ماه آینده آشکار شود و مردم متوجه می شوند که عملکرد انقلابی و جهادی چه خروجی ای دارد.

علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب در خصوص عملکرد دولت سیزدهم در 100روز نخست، گفت: برای بررسی عملکرد دولت سیزدهم باید دید دولت در چه شرایطی تحویل رئیس جمهور شد و با در نظر داشتن این مسئله به بررسی عملکرد بپردازیم.

نظری تصریح کرد: مردم در 8 سال گذشته با دولتی مواجه بودند که مسئولین بلند پایه آن با بی تحرکی و ماندن در دفتر کارشان زخم بستر گرفته بودند. حال که دولت انقلابی روی کار آمده و رئیس دولت با وجود تمام محدودیت ها و مشکلات در استان های مختلفی حضور پیدا می کند و از نزدیک با مسائل و دغدغه های مردم رو به رو می شود، قطعا باعث امیدواری بسیاری برای مردم می شود. ضمن اینکه این حضور میدانی باعث شناخت دقیق تر مشکلات و چاره اندیشی سریع تر برای آنها می شود.

وی افزود: در حالی که کشور در دولت قبل در حوزه های مختلف از جمله ارتباطات خارجی، مبادلات تجاری، مسائل اقتصادی و منابع ارزی در شرایط خوبی قرار نداشت، تحویل دولت سیزدهم شد. اما با این حال این دولت در طی حدود سه ماهی که از آغاز به کارش گذشته است، کارکرد خوبی داشته است و گزارشاتی که از نهاد های مختلف ارائه می شود نشان دهنده بهبود نسبی شرایط کشور است و به نظر می رسد گره های کوری که در اقتصاد کشور زده شده بود در حال باز شدن است.

نماینده خمین تصریح کرد: پیش بینی می شود آثار واقعی عملکرد دولت در 4-5 ماه آینده آشکار شود و مردم متوجه می شوند که عملکرد انقلابی و جهادی چه خروجی ای دارد. این آثار وقتی بیشتر نمایان می شود که آن را با عملکرد دولت قبلی که وابستگی شدیدی به غربی ها داشت، مقایسه کنیم.

نظری ادامه داد: لذا با رصدی که از عملکرد چند ماهه دولت داشتم، بنظر می رسد که مسیر اقتصاد کشور در حال گشایش است و آثار آن در طی چند ماه آینده برای مردم آشکار خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار