جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵
کد خبر: 92462
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۴
گزارش تصویری؛

ارگ باشکوه میشیجان

ارگ تاریخی میشیجان در روستای میشیجان در دوره قاجاریه بنا نهاده شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ ارگ تاریخی میشیجان در دوره قاجاریه بنا نهاده شد. این ارگ در روستای میشیجان۵ کیلومتری شهر خمین در استان مرکزی قرار دارد.

بنای ارگ تاریخی میشیجان به عنوان یادمانی از دوره قاجاریه از جاهای دیدنی خمین است که در کنار رودخانه میشیجان قرار دارد و با برج و باروی قدیمی خود جلوه‌گری می‌کند.

ارگ تاریخی میشیجان در اثر گذشت زمان و فرسایش آسیب‌های بسیاری دیده بود که در سال‌های اخیر توسط بخش خصوصی مرمت و بازسازی شد و آماده بازدید گردشگران است.

عکس: علیرضا فضلعلی

captcha
آخرین اخبار