افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است توافق با چین فرمولی مجزا از روند مذاکرات است/ دوران دیپلماسی تک بعدی به پایان رسیده است بازیکن ژاپنی که الهام بخش کارتون «فوتبالیست ها» و شخصیت «سوباسا» شد
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۴
کد خبر: 92439
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
شهردار اراک خبر داد

فعالیت ۱۵۳۸ تاکسی فرسوده در اراک/انجام مطالعات طرح های ترافیکی و هوشمندسازی حمل و نقل و ترافیک اراک

کریمی گفت: عمر ۴۸۲ تاکسی فعال در اراک بین سه تا پنج سال، ۳۶۴ تاکسی بین ۶ تا ۱۰ سال و ۱۵۳۸ تاکسی بیش از ۱۰ سال است، همچنین ۱۱۲ تاکسی با قابلیت کاربراتوری از رده خارج شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ کریمی شهردار اراک در کارگروه کاهش آلودگی هوای اراک گفت: اقدامات شهرداری اراک در راستای کاهش آلودگی هوا قابل توجه است که قطعا ادامه پیدا می کند.

کریمی اظهار کرد: در طول سال های اخیر شهرداری اراک اقدام به احداث تقاطع های غیرهمسطح، نوسازی ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی و گازسوز شدن اتوبوس ها، مطالعه طرح  BRT، احداث پارکینگ طبقاتی، شهرک خودرو، پیاده راه در هسته مرکزی شهر و مسیر دوچرخه سواری، انجام مطالعات طرح های ترافیکی و هوشمندسازی حمل و نقل و ترافیک کرده است.

وی ادامه داد: یکی از برنامه های مهم شهرداری اراک جوان سازی جنگل‌های شهر است که در این راستا ۵۶۰ هکتار کمربند سبز را در دستور کار داریم.

شهردار اراک گفت: عمر ۴۸۲ تاکسی فعال در اراک بین سه تا پنج سال، ۳۶۴ تاکسی بین ۶ تا ۱۰ سال و ۱۵۳۸ تاکسی بیش از ۱۰ سال است، همچنین ۱۱۲ تاکسی با قابلیت کاربراتوری از رده خارج شده است.

وی یادآور شد: ۲ هزار ۲۷۶ تاکسی دوگانه سوز، ۸۸۱ تاکسی ویژه، ۱۲۰۴ خودروی آژانس و ۱۵۳ ون در اراک فعال هستند.

کریمی اظهار کرد: در خصوص اتوبوس های شهری با مشکلاتی مواجه هستیم و در حال حاضر ۱۶۰ دستگاه اتوبوس در اراک وجود دارد که تنها ۸۰ دستگاه آن فعال است و البته تعداد دیگری در حال تعمیرات هستیم.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص ناوگان اتوبوسرانی به جهت اینکه هزینه خرید و بهسازی هر اتوبوس بالا است باید تهمیدات دولتی در این حوزه اندیشیده شود تا شاهد رفع مشکلات اتوبوس در اراک باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار