تسهیلات زیر 100 میلیون تومان با اعتبار سنجی و بدون ضامن پرداخت می‌شود واکنش روسیه به ادعاهای انگلیس؛ «یاوه‌گویی است» نمایشگاه تخصصی مبلمان و خودروهای لوکس و کلاسیک در اراک دایر می‌شود تماس تلفنی اردوغان با آیت الله رئیسی / رئیس جمهور: ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلند مدت و همه جانبه دارد وزارت جهاد هم ساحل خواری می‌کند؟ مرگ پسر بچه 2 ساله بر اثر سقوط در استخر باغ جزئیات پرداخت وام بدون ضامن/ تسهیلات تا ۵۰ میلیون فقط با کسر از حقوق وام گیرنده تأکید بر مردمی برگزار شدن برنامه های گرامیداشت دهه فجر/ انقلاب اسلامی متعلق به مردم است و دستگاه ها باید تسهیل گر باشند گزارش| اشک اصلاح‌طلبان برای سفر رئیسی به روسیه/ وقتی غرب‌گرایان نگران عزت ملی می‌‌شوند! جلسه کارشناسی بررسی ابهامات و شبهات برگزار می‌شود/ منتخبین مسیری که راه و شهرسازی استان اعلام کرده طی کنند/حقوق متقاضیان محفوظ خواهد بود
یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸
کد خبر: 92437
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴
استاندار مرکزی:

مهمترین اولویت در مسایل زیست محیطی حفظ منافع جمعی مردم است/مدیرانی که توان اجرای مصوبات کارگروه کاهش آلودگی هوا را ندارند استان را ترک کنند

مخلص‌الائمه گفت: مهمترین اولویت در مسایل زیست محیطی حفظ منافع جمعی مردم است و نباید تصمیمی اتخاذ شود که منافع جمعی مردم را زیرسوال ببرد و نادیده گرفته شود.

به گزارش دیار آفتاب؛مخلص الائمه استاندار مرکزی در کارگروه کاهش آلودگی هوای اراک گفت: اختلال در نظام زیست محیطی یکی از مهمترین مسایل مهم در کشور است که در استان مرکزی و شهر اراک با این مسئله مواجه هستیم و باید با جدیت در این خصوص کار شود و همه توان و ظرفیت ها بایدپای کار بیایند.

مخلص الائمه اظهار کرد: سلامت مردم یکی از اولویت های مهم رییس جمهور در خصوص استان مرکزی است که به بنده تاکید کرده اند و لذا همه دستگاه های مسئول و متولی باید در این راستا با جدیت عمل کنند چراکه دستور صریح رئیس جمهور است.

وی ادامه داد: برنامه های دولت برای حل مشکلات مردم و استان هم به طور کوتاه مدت و هم بلند مدت تدوین شده و در این راستا عزم جدی داریم و از همه ظرفیت ها به کارگیری خواهیم کرد.

استاندار مرکزی گفت: برخی اوقات ریشه اصلی مشکلات زیست محیطی تعارض منافع بین دستگاهی است که باید در این خصوص وحدت و هم افزایی رقم بخورد.

وی افزود: مهمترین اولویت در مسایل زیست محیطی حفظ منافع جمعی مردم است و نباید تصمیمی اتخاذ شود که منافع جمعی مردم را زیرسوال ببرد و نادیده گرفته شود.

مخلص الائمه بیان کرد: نقش تشکل های مردم نهاد، نیروی انتظامی، منابع طبیعی و دستگاه های دیگر در رفع آلودگی هوا بسیار با اهمیت است و همه توان برای اجرای کامل مصوبات کارگروه کاهش آلودگی هوا باید پای کار بیاید.

وی یادآور شد: هرکس توانایی و عزم لازم برای اجرای دقیق مصوبا کارگروه کاهش الودگی هوا را ندارد می تواند استان مرکزی را ترک کند و باید افرادی که عزم و جدیت لازم را دارند در مسئولیت ها قرار گیرند.

مخلص الائمه بیان کرد: متاسفانه آلودگی هوای اراک حجم عظیمی از نارضایتی ها را برای مردم ایجاد کرده و این قطعا با برنامه ریزی قابل حل است و می توانیم با برنامه ریزی رضایت‌مندی مردم را رقم بزنیم.

وی افزود: رسانه در میدان پیگیری منافع مردم با قدرت حاضر شوند و رویکرد رسانه ها در این خصوص امیدآفرینی و ایجاد نشاط انقلابی در جامعه باشد چراکه امیدآفرینی یکی از ضرورت های مهم امروز کشور است.

مخلص‌الائمه خاطرنشان کرد: وعده هایی که دستگاه های استان می دهند باید قابلیت اجرایی داشته باشند و نباید وعده های غیرقابل عملیاتی شدن به مردم داده شود.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار