ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
کد خبر: 92374
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در گفتگو با دیارآفتاب:

جمعه های بدون تعطیلی رئیس جمهور امید را در بین مردم زنده کرده است

آصفری گفت: حضور رئیس جمهور در مناطق محروم و جمعه های بدون تعطیلی امید را در دل های مردم زنده کرده و موجی از دلگرمی را در سطح جامعه به وجود آورده که قابل تقدیر است.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به عملکرد 100 روزه دولت سیزدهم، گفت: حضور رئیس جمهور در مناطق محروم و جمعه های بدون تعطیلی امید را در دل های مردم زنده کرده و موجی از دلگرمی را در سطح جامعه به وجود آورده که قابل تقدیر است.

وی افزود: انگیزه دادن به مدیران میانی و پایین تر مهمترین دستاورد حضور رئیس جمهور در مناطق محروم و گفتگوی چهره به چهره با مردم است و شرایط امروز کشور نیازمند حضور میدانی مسئولین در بین مردم و شنیدن مشکلات است و این گفتمان به خوبی توسط آقای رئیس جمهور در حال پیگیری است و باید مورد الگوی همه مسئولین و مدیران باشد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس اظهار کرد: شرایط امروز کشور با پشت میز نشستن مدیران مشکلات را حل نخواهد کرد و مدیران نباید در اتاق هایشان بنشینند تا مردم به آنها مراجعه کنند بلکه باید در بین مردم حضور پیدا کنند و دغدغه های آنها را از نزدیک بشنوند چراکه نظام مقدس جمهوری اسلامی که ولی نعمت آن مردم هستند باید رکن مردم محوری در آن روز به روز تقویت شود.

وی بیان کرد: الگوگیری از رفتار رئیس جمهور برای همه مسئولین کشور یک ضرورت مهم است چراکه مهمترین راهکار حل مشکلات مردم، مردم باوری و مشارکت مردم در کارها است و مسئولین باید همواره خود را در کنار مردم ببینند.

آصفری تأکید کرد: روحیه جهادی و اعتقاد به توانایی مردم و مردم باوری باید سرلوحه رفتار مدیران باشد و این می تواند روحیه امید را در بین مردم ایجاد کند و مشارکت مردم برای حل مشکلات را رقم بزند و قطعا یاس و نا امیدی را از میان مردم و جامعه دور می کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار