پیکر پاک ۱۰۰ شهید تازه تفحص‌شده به کشور باز می‌گردد برای تشکیل یک سانتی متر خاک حاصلخیز ۷۰۰ سال زمان نیاز است  آتش سوزی مغازه رنگ فروشی در  اراک آیین رونمایی از محصولات فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان مرکزی برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و اخلال گران بازار/ مردم و بازاریان نگران تامین امنیت نباشند لوایح برنامه هفتم و بودجه ۱۴۰۲ به زودی تقدیم مجلس می‌شود راهیان نور یکی از روش های موثر تحقق جهاد تبیین است/ اعزام یک هزار دانش آموز اراکی به راهیان نور ایران و عربستان درباره حج مذاکره کردند سپاه پاسداران: نیروهای امنیتی و انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش مسلح و تروریست‌های اجاره‌ای دشمن درنگ نخواهند کرد سرلشکر باقری: ناوهای هواپیمابر هزار کیلومتر از خلیج فارس فاصله دارند
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۸
کد خبر: 92345
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷

سرقت از افراد مسن بیسواد و کم سواد به بهانه کمک در انتقال و برداشت وجه از عابر بانک

فردی که به بهانه کمک به افراد سالمند،کارت های بانكي آنان را به سرقت می برد و از آنان برداشت غير مجاز مي كرد، در عمليات پليس شهرستان خمين دستگير شد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ فردی که به بهانه کمک به افراد سالمند،کارت های بانكي آنان را به سرقت می برد و از آنان برداشت غير مجاز مي كرد، در عمليات پليس شهرستان خمين دستگير شد. 

سرهنگ"بهزاد فکوری" فرمانده انتظامي شهرستان خمين در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان سالمند خمینی مبنی بر سرقت کارت های عابر بانک این افراد و برداشت غیر مجاز از این کارت ها، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خمین موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین افزود: در تحقیقات اولیه پلیس از مالباختگان مشخص شد مدتی است که فردي با حضور در نزدیکی برخی از دستگاه های عابر بانک، افراد سالمند بیسواد و یا کم سواد را شناسایی كرده و به بهانه کمک به این افراد در برداشت و یا انتقال وجه در فرصتی مناسب کارت این افراد را با کارت های سوخته ای که از قبل تهیه کرده است جابجا کرده و با توجه به در دست داشتن رمز کارت ها اقدام به برداشت از حساب این افراد می کند.

سرهنگ فکوری تصریح کرد: در ادامه روند رسیدگی به این پرونده و در اقداماتي تخصصي،‌فردسارق شناسايي و در عمليات كارآگاهان پليس دستگير شد.

وی با اشاره به اعتراف متهم به 5 فقره سرقت و کلاهبرداری به مبلغ 150 میلیون ریال از افراد سالمند خاطر نشان کرد: فرد دستگير شده پس از تشکیل پرونده با قرار قانونی روانه زندان شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار