تجمع مردم استان مرکزی در محکومیت اهانت به قرآن کریم بعد از نمازجمعه دشمنان داخلي و خارجي عليه انقلاب توطئه می‌کنند ساعت آغاز به کار مدارس استان مرکزی از روز شنبه به روال عادی باز می‌گردد  تقدیر از برگزیدگان جشنواره ابوذر استان مرکزی/ خبرنگاران «دیار آفتاب» با 4 اثر برتر خوش درخشیدند اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان مرکزی اصحاب رسانه در تحقق جهاد تبیین وظیفه سنگینی بر عهده دارند 10 میلیارد ریال تسهیلات به هنرمندان صنایع‌دستی خنداب پرداخت شد ملتی که خود، دشمن و زمانش را بشناسد مقتدر است/ رسانه‌ها در خط مقدم جهاد تبیین‌اند بزرگ‌ترین ائتلاف رسانه‌ای دنیا علیه جمهوری اسلامی شکل‌گرفته است رسانه‌ها محور شکوفایی و توسعه کشور قلمداد می‌شوند
جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷
کد خبر: 92311
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
امام جمعه موقت خنداب:

اقدام دولت انقلابی در عرصه بین الملل با درایت و شجاعت همراه است

میر نظامی گفت: در سطح جامعه بین الملل و روابط دیپلماتیک بحث مذاکرات و برجام داغ شده است یکی از شروط برگشت به برجام رعایت تمام خطوط قرمزی است که توسط مقام معظم رهبری مشخص شده است به لطف خدا دولت انقلابی با درایت و شجاعت در عرصه بین الملل ظاهر شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام میرنظامی ،امام جمعه موقت شهرستان خنداب در خطبه های نمازعبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان گفت:اصل اساسی تقوا، حرکت یک انسان مومن به سمت سعادت و کمال است. اگر در اعمال فردی اجتماعی رعایت تقوای الهی را داشته باشیم همه خیرات و برکات و الطاف الهی شامل حال ما خواهد شد.

وی به ساگلرد شهادت شهید طهرانی مقدم اشاره کرد و گفت:بیست و یکم آبانماه سالروز شهادت شهید حسن طهرانی مقدم  پدر موشکی ایران است که در راه ارتقای صنایع موشکی و دفاعی ایران اسلامی جان خود را فدا کرد.

میرنظامی ضمن تبریک ولادت امام حسن عسگری(ع) گفت:امام حسن عسگری (ع) می فرماید:"دو خصلت وجود دارد که بالاتر از آن خصوصیتی وجود ندارد ایمان و اعتقاد به پروردگار و نفع رساندن به برادران ایمانی است." امیدواریم  به برکت رهنمودها و  سیره اهل بیت(ع) بتوایم ایمان واعتقادمان را تقویت و در راه نفع رساندن به دیگران موفق عمل کنیم.

وی ضمن گرامیداشت روز کتاب و کتاب خوانی گفت: نقش کتاب و کتاب خوانی در هر جامعه ای اثر گذار است، اگر جامعه ای با کتاب انس بگیرد،خود را برای جامعه مهدوی آماده می کنند. ملتی که باسواد و بابصیرت باشند مستکبران و زورگویان توانایی مقابله با آنها را ندارند و در معادلات  منطقه و جهان اثر گذارخواهند بود.

خطیب جمعه خنداب تصریح کرد:در سطح جامعه بین الملل و روابط دیپلماتیک بحث مذاکرات و برجام داغ شده است یکی از شروط برگشت به برجام رعایت تمام خطوط قرمزی است توسط مقام معظم رهبری مشخص شده است به لطف خدا دولت انقلابی با درایت و شجاعت در عرصه بین الملل ظاهر شده است. 

وی در پایان افزود:از نقاط قوت دیگر دولت انقلابی،سفرهای استانی بدون تشریفات است که از ابتدای شکل گیری دولت در حال اجراست و بحث مهم واکسیناسیون که در این دولت جهش قابل توجهی داشته است قابل تقدیر است امیدواریم با اقناع مردم واکسیناسیون به صورت گسترده صورت گیرد تا ویروس منحوس کرونا از جامعه و بلاد اسلامی مخصوصا ایران اسلامی رخت بندد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار