ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷
کد خبر: 92130
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲

پیام تسلیت فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پی درگذشت جانباز سرافراز «قدیر یارمحمدی »

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پی درگذشت جانباز سرافراز «قدیر یارمحمدی » پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پی درگذشت جانباز سرافراز «قدیر یارمحمدی » پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

إنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

عروج آسمانی جانباز سرافراز و پاسدار رشید اسلام کربلایی«قدیر یارمحمدی » موجب تأثر و اندوه فراوان گردید.

مجاهدت‌های ماندگار آن ایثارگر مخلص در پاسداری از انقلاب و دفاع از استقلال و امنیت ملت ایران به ویژه در هشت سال دفاع مقدس همواره الهام بخش و برای مردم شریف استان مرکزی و شهرستان محلات موجب افتخار مضاعف بود.

اینجانب نام، یاد و آرمان‌های بلند آن جانباز سرافراز و خستگی‌ناپذیر را گرامی می‌دارم و از درگاه خدای رحمان برای او حشر با شهدای کربلا و برای بازماندگان، داغ‌دیدگان و همرزمان مکرم وی صبر در مصیبت و توفیق توأم با پاداش الهی طلب می‌کنم.

سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی

فرمانده سپاه روح الله و دبیر کل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی

انتهای پیا م /  

captcha
آخرین اخبار