افزایش ۲۵ برابری آنتی‌بادی‌ با تزریق واکسن در دوز سوم فواید رژیم غذایی خام بر سلامت جسم و روان ظرفیت‌های فضای مجازی برای اشتغال زنان / «آموزش»؛ لازمه رشد مشاغل مجازی  بدون فوتی و شناسایی ۱۰۰ مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته مردم اراک تیم آلومینیوم را دوست دارند و باید به آن بها داد/ اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است کدام اژدر‌های ایرانی قاتل ناو‌های هواپیمابر آمریکایی هستند؟ صعود آلومینیوم در ضیافت پنالتی ها/ وداع تلخ و زودهنگام محرم با جام حذفی آغاز اجرای موافقتنامه ۲۵ ساله ایران و چین موفقیتی راهبردی است توافق با چین فرمولی مجزا از روند مذاکرات است/ دوران دیپلماسی تک بعدی به پایان رسیده است بازیکن ژاپنی که الهام بخش کارتون «فوتبالیست ها» و شخصیت «سوباسا» شد
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۵
کد خبر: 92089
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۷
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی:

رویکرد بسیج در فضای مجازی حمایت از توانایی‌ها و استعدادها است/راه یابی دو تیم از استان مرکزی به مرحله کشوری

سرهنگ گودرزی گفت:رویکرد بسیج در فضای مجازی حمایت از توانایی‌ها و استعدادها و توانمند سازی است و این رویکرد تاکنون دستاوردهای چشمگیری در حوزه تولید محتوا رقم زده که اینگونه رویدادها توانسته نقش موثری در این راستا ایفا کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین اختتامیه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت:خوشبختانه به برکت فرهنگ دینی و انقلابی حاکم در کشور ما، در حوزه محتوا بسیار غنی هستیم چراکه قرآن کریم، مکتب اهل بیت(ع) و مکتب امام خمینی(ره) که برگرفته از این دو است موجب شده دست ما در حوزه محتوا بسیار پر باشد.

وی افزود: آنچیزی که امروز مهم است بهره برداری از محتوای غنی دینی و انقلابی برای نسل جدید است که باید با زبان و ادبیات مناسب و همراه با ابتکار و خلاقیت به مخاطب جوان و نوجوان برسانیم و لذا هنر بهترین و موثرترین روش برای این مسئله است.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: انقلاب اسلامی به جهت داشتن محتوای غنی از سال های گذشته همواره مورد تهاجم فرهنگی دشمنان قرار گرفته و دشمنان به دنبال این هستند  ارزش های اسلامی و انقلابی را تحت عملیاتی سازمان یافته مورد هجمه قرار دهند.

وی بیان کرد: یکی از روش های مهم صیانت از فرهنگ دینی و انقلابی تبیین گفتمان قرآنی و دینی انقلاب اسلامی است که مقام معظم رهبری تحت عنوان جهاد تبیین این مسئله را یادآور شدند و فضای مجازی یک فرصت و ظرفیت مناسب برای تحقق جهاد تبیین است که باید مورد توجه قرار گیرد.

گودرزی ادامه داد: امروز یکی از عرصه های جهاد جوانان و نوجوانان جهاد تبیین است که جوانان و نوجوانان در گام دوم انقلاب علاوه بر نقش آفرینی در جهاد علمی و جهاد خدمت رسانی باید در جهاد تبیین نقش آفرینی کنند و قله های بلند را فتح نمایند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه سازمان فضای مجازی بسیج از پنج سال گذشته کار خود را به شکل کاملا حرفه ای در حوزه تولید محتوای دیجیتال آغاز کرده و به صورت تخصصی در این زمینه پیش رفته که خوشبختانه علاوه بر ایجاد زیرساخت ها اقدامات خوبی در این راستا شکل گرفته است.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی تأکید کرد: رویکرد بسیج در فضای مجازی حمایت از توانایی ها و استعدادها و توانمند سازی است و این رویکرد تاکنون دستاوردهای چشمگیری در حوزه تولید محتوا رقم زده که اینگونه رویدادها توانسته نقش موثری در این راستا ایفا کند.

 وی با بیان اینکه سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با هدف شناسایی و حمایت از تولیدکنندگان انیمیشن،بازی و نرم افزار در استان مرکزی در قالب ۷ تیم ۳ تا ۵ نفره در استان مرکزی از ۱۲ آبان شروع شد،گفت:امروز اختتامیه آن همزمان با سراسر کشور با معرفی تیم های برتر برگزار شد و دو تیم از استان مرکزی به مرحله کشوری نیز راه پیدا کردند.

در پایان این رویداد و با نظرات تخصصی هیئت داوران در بخش بازی رسانه ای تیم شهرستان خنداب به عنوان برگزیده و در بخش پویا نمایی تیم شهرستان محلات به عنوان برگزیده انتخاب و تیم شهرستان فراهان شایسته تقدیر شدند و از داوران این رویداد نیز تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار