امام، جمهوری اسلامی را بهترین مدل برای اداره کشور می‌دانست امام خمینی(ره) پرچمدار عزت و شرف است خادمیاران و یاوران رضوی ساوه میزبان نمازگزاران جمعه بودند مهمترین توصیه شهدا توجه به بیانات ولایت و رعایت عفاف و حجاب است اساس انقلاب با اقدامات و رهنمودهای امام خمینی(ره) به ثمر نشست مکتب امام خمینی(ره) کاملاً در مسیر اهل‌بیت بود ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر نمی‌کند/ کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی طبق روال عادی در محل کار خود حاضر شوند صعود فوتسالیست‌های ایرالکو به لیگ برتر کارنامه موفق استان مرکزی در خروج واحدهای تولیدی بزرگ از رکود ملت ایران بالنده و پرشتاب در نظم نوین جهانی حرکت می‌کند
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۶
کد خبر: 92088
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
امام جمعه خنداب:

عملیات برخورد نیروی دریایی سپاه با ناوهای آمریکایی پیروزی بزرگ برای ملت ایران بود

صفاهانی گفت:در روزهای گذشته دلاورمردان دریایی سپاه پاسداران در عملیات پیچیده وسخت ،شجاعانه و با اقتدارکشتی نفتکش ایرانی را از سارقان آمریکایی پس گرفتند وآمریکایی ها ذلیلانه پا به فرارگذاشتند این حرکت شجاعانه، پیروزی بزرگ برای ملت ایران و شکستی مفتضحانه برای آمریکا بود. آمریکا طبل توخالی است و در مقابل ملت قهرمان ایران هیچ غلطی نمی تواند بکند.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب درخطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت: انسان با تقوا از طرق مختلف از اسلام و موازین شرعی، با شجاعت تمام در مقابل دشمنان می ایستد امیدواریم خداوند همه ما را جزء متقین قرار دهد.

وی در ادامه بیان کرد:روز سیزده آبان ماه به خاطر سه اتفاق مهم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام گرفت آمریکای جنایتکار در 13 آبان 1343 ماموران شاه خائن به خانه امام راحل در قم ریختند و امام راحل را دستگیر کردند وبه تهران بردن و به دستور آمریکای جنایتکار به ترکیه تبعید کردند و در اتفاق دیگر دانش آموزان در سال 1357 در اعتراض به شاه و حمایت از امام راحل و راهپیمایی کردند اما متاسفانه به دستورشاه خائن دانش آموزان را به گلوله بستند و خیل عظیمی از دانش آموزان را به شهادت رساندند.

خطیب جمعه خنداب در ادامه گفت:درسیزده آبان 1358 نیز دانشجویان وقتی متوجه شدند  آمریکا در ایران فتنه گری وجاسوسی می کند  لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند وجاسوسان آمریکا را گروگان گرفتند.

صفاهانی تصریح کرد:در زمان شاه خائن آمریکا در ایران همه کاره بود و در امور داخلی ایران دخالت می کرد که با تسخیر لانه جاسوسی توسط جوانان دست آمریکا از دخالت در امور ایران قطع شد.

وی گفت: امام راحل تسخیرلانه جاسوسی  را انقلاب دوم نامیدند وفرمودند این انقلاب ازانقلاب اول مهمتر است چون تسخیر لانه جاسویی یک انقلاب ضد امریکایی وضد استعماری و تو دهنی محکمی به آمریکای جنایتکار بود. امروزهم جوانان با همان روحیه انقلابی و استکبار ستیزی در همه صحنه ها حضور دارند و از اسلام و انقلاب وآرمان شهدا دفاع می کنند.

صفاهانی در پایان خاطر نشان کرد:دلاورمردان دریایی سپاه پاسداران در عملیات پیچیده وسخت ،شجاعانه و با اقتدارکشتی نفتکش ایرانی را از سارقان آمریکایی پس گرفتند وآمریکایی ها ذلیلانه پا به فرارگذاشتند این حرکت شجاعانه، پیروزی بزرگ برای ملت ایران و شکستی مفتضحانه برای آمریکا بود. آمریکا طبل توخالی است و در مقابل ملت قهرمان ایران هیچ غلطی نمی تواند بکند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار