تمام اشعاری که ذاکران اهل‌بیت، امروز در محضر رهبر معظم انقلاب خواندند شهرخودرو در دقیقه ۹۰ از شکست گریخت/ شاگردان خطیبی به تساوی رضایت دادند  بدون فوتی و شناسایی ۱۳۰مورد مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ساعت گذشته فاطمه زهرا (س)؛ الگویی برای همه زنان/ چگونه می‌توان فاطمی زندگی کرد؟ تسهیلات زیر 100 میلیون تومان با اعتبار سنجی و بدون ضامن پرداخت می‌شود واکنش روسیه به ادعاهای انگلیس؛ «یاوه‌گویی است» نمایشگاه تخصصی مبلمان و خودروهای لوکس و کلاسیک در اراک دایر می‌شود تماس تلفنی اردوغان با آیت الله رئیسی / رئیس جمهور: ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلند مدت و همه جانبه دارد وزارت جهاد هم ساحل خواری می‌کند؟ مرگ پسر بچه 2 ساله بر اثر سقوط در استخر باغ
یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۳
کد خبر: 92088
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
امام جمعه خنداب:

عملیات برخورد نیروی دریایی سپاه با ناوهای آمریکایی پیروزی بزرگ برای ملت ایران بود

صفاهانی گفت:در روزهای گذشته دلاورمردان دریایی سپاه پاسداران در عملیات پیچیده وسخت ،شجاعانه و با اقتدارکشتی نفتکش ایرانی را از سارقان آمریکایی پس گرفتند وآمریکایی ها ذلیلانه پا به فرارگذاشتند این حرکت شجاعانه، پیروزی بزرگ برای ملت ایران و شکستی مفتضحانه برای آمریکا بود. آمریکا طبل توخالی است و در مقابل ملت قهرمان ایران هیچ غلطی نمی تواند بکند.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام صفاهانی، امام جمعه شهرستان خنداب درخطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته گفت: انسان با تقوا از طرق مختلف از اسلام و موازین شرعی، با شجاعت تمام در مقابل دشمنان می ایستد امیدواریم خداوند همه ما را جزء متقین قرار دهد.

وی در ادامه بیان کرد:روز سیزده آبان ماه به خاطر سه اتفاق مهم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام گرفت آمریکای جنایتکار در 13 آبان 1343 ماموران شاه خائن به خانه امام راحل در قم ریختند و امام راحل را دستگیر کردند وبه تهران بردن و به دستور آمریکای جنایتکار به ترکیه تبعید کردند و در اتفاق دیگر دانش آموزان در سال 1357 در اعتراض به شاه و حمایت از امام راحل و راهپیمایی کردند اما متاسفانه به دستورشاه خائن دانش آموزان را به گلوله بستند و خیل عظیمی از دانش آموزان را به شهادت رساندند.

خطیب جمعه خنداب در ادامه گفت:درسیزده آبان 1358 نیز دانشجویان وقتی متوجه شدند  آمریکا در ایران فتنه گری وجاسوسی می کند  لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند وجاسوسان آمریکا را گروگان گرفتند.

صفاهانی تصریح کرد:در زمان شاه خائن آمریکا در ایران همه کاره بود و در امور داخلی ایران دخالت می کرد که با تسخیر لانه جاسوسی توسط جوانان دست آمریکا از دخالت در امور ایران قطع شد.

وی گفت: امام راحل تسخیرلانه جاسوسی  را انقلاب دوم نامیدند وفرمودند این انقلاب ازانقلاب اول مهمتر است چون تسخیر لانه جاسویی یک انقلاب ضد امریکایی وضد استعماری و تو دهنی محکمی به آمریکای جنایتکار بود. امروزهم جوانان با همان روحیه انقلابی و استکبار ستیزی در همه صحنه ها حضور دارند و از اسلام و انقلاب وآرمان شهدا دفاع می کنند.

صفاهانی در پایان خاطر نشان کرد:دلاورمردان دریایی سپاه پاسداران در عملیات پیچیده وسخت ،شجاعانه و با اقتدارکشتی نفتکش ایرانی را از سارقان آمریکایی پس گرفتند وآمریکایی ها ذلیلانه پا به فرارگذاشتند این حرکت شجاعانه، پیروزی بزرگ برای ملت ایران و شکستی مفتضحانه برای آمریکا بود. آمریکا طبل توخالی است و در مقابل ملت قهرمان ایران هیچ غلطی نمی تواند بکند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار