پست‌های اینستاگرام را چگونه بدون حذف کردن، مخفی کنیم؟ ۷۵درصد زنان بوشهری در دوران پهلوی بی‌سواد بودن/ انقلاب در سوادآموزی توسط امام خمینی(ره) موافقت با تجزیه بحرین و اعزام نیرو برای سرکوب آزادی خواهان بخشی از جنایت پهلوی است شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران در درگیری با قاچاقچیان مسلح هوای اراک در وضعیت قرمز قرار گرفت 17شهریور 57 مردم توسط جلادان پهلوی تیرباران شدند/ کشته ها آنقدر زیاد بود که مادری جنازه فرزندش را پیدا نکرد ساخت یک میلیون مسکن در سال باعث رشد تولید و افزایش اشتغال می شود بازی استقلال و هوادار لغو شد/ کامیابی‌نیا دوباره ملی‌پوش شد/ آزمون،نورالهی و حاج صفی در قرنطینه،طارمی پشت برف سنگین استانبول شرط ایران برای مذاکره مستقیم با آمریکا/ عملیات‌های انصارالله علیه ائتلاف کودک‌کش/ صعود تیم ملی هندبال به مسابقات جهانی آلودگی هوا فعالیت مدارس اراک را غیر حضوری کرد
سه شنبه ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸
کد خبر: 92050
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶
معاون اجتماعی سپاه روح الله:

رسالت بسیجیان در فضای مجازی گفتمان سازی و تولید محتوا با محوریت ولایت و ارزش های اسلامی است

براتعلی با اشاره به اینکه امروز رسالت بسیجیان در فضای مجازی گفتمان سازی و تولید محتوا با محوریت ولایت، ارزش های اسلامی و انقلاب اسلامی است بیان کرد:  ترویج گفتمان ولایت یکی از ضرورت های گام دوم انقلاب است که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار علیرضا براتعلی معاون اجتماعی سپاه روح الله استان مرکزی در آیین افتتاحیه مرحله استانی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت: یکی از تاکیدات مهم مقام معظم رهبری به بسیجیان مجهز شدن بسیج در همه ابعاد است که لازمه این کار برنامه محور بودن بسیج می باشد و این نکته بسیار مهمی است که برای تحقق آن باید همه توان را پای کار بیاوریم.

براتعلی اظهار کرد: یکی از الزاماتی که باید بسیجیان به آن توجه داشته باشند شناخت میدان تهدیدات دشمنان است که ارتقای توان در همه ابعاد و در یک کلام قوی شدن می تواند تهدیدات و توطئه های دشمنان را خنثی سازی کند.

وی افزود: امروز جنگ نرم و تهاجم فرهنگی یکی از تهدیدات دشمن است و لذا نباید در فضای جنگ نرم غافلگیر شویم.

معاون اجتماعی سپاه روح الله بیان کرد: به برکت فضای علمی حاکم در بین نسل جدید امروز بسیجیان دارای فکر و اندیشه هستند و بسیج با روحیه جهاد علمی و به کارگیری ظرفیت ها توانسته اقدامات چشمگیری در حوزه های علمی و پژوهشی بردارد که این مسئله در گام دوم باید استمرار داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه امروز رسالت بسیجیان در فضای مجازی گفتمان سازی و تولید محتوا با محوریت ولایت، ارزش های اسلامی و انقلاب اسلامی است بیان کرد:  ترویج گفتمان ولایت یکی از ضرورت های گام دوم انقلاب است که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم.

براتعلی خاطرنشان کرد: نقش آفرینی در میدان تولید محتوا از ضرورت های موثر بودن در فضای جنگ نرم دشمنان و تهاجم فرهنگی است و گفتمان سازی با محوریت تقویت ارزش های انقلاب اسلامی از رسالت های مهم بسیجیان است.

رویداد سالانه تولیدمحتوای بسیج با هدف شناسایی و کشف استعدادهای جوان بسیجی، جذب ایده‌های برتر و سازماندهی گروه‌های تولید محتوا در بستر فضای مجازی برگزار می شود که مرحله استانی سومین رویداد تولیدمحتوای دیجیتال بسیج در استان مرکزی از تاریخ ۱۲ آبان‌ماه طی ۴۸ ساعت در سه عرصه پویانمایی، بازی‌های تلفن همراه و نرم‌افزارهای تلفن همراه در حال برگزاری است که برترین‌های این رویداد ضمن دریافت جوایز نفیس مجوز حضور در مرحله کشوری رویداد تولیدمحتوای دیجیتال بسیج را دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار