رئیس سازمان ملی استاندارد ایران به استان مرکزی سفر می‌کند چالش های پیش روی توسعه گلخانه ها چیست؟ فینال لیگ بازی‌های گروهی تاما برگزار شد کره و ژاپن فراتر از آسیا/صعود دراماتیک سومین تیم آسیایی بی واسطه با مردم کردستان/کشاورزی در مسیر استقلال/رویاهای بر باد رفته سعودی جدید اقدام جدید چلسی برای جذب طارمی بعد از جام جهانی بازدید وزیر میراث فرهنگی از تکیه زاغرم تفرش اهدای لوح ثبت ملی تفرش دوزی توسط وزیر میراث فرهنگی رد پای بخش عظیمی از فرهنگ اسلامی و انقلابی کشور در اراک است/ اگر بناهای تاریخی آسیب ببینند بخشی از هویت ما صدمه می بیند/ بازار اراک باید حفظ شود رشد و توسعه علمی کشور از همه‌ی مسائل مهم تر است/ لزوم توجه به ظرفیت های دریامحور
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۳
کد خبر: 91995
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹

دو حادثه رانندگی در استان مرکزی با ۲ کشته و6 زخمی

تصادفات رانندگی روز گذشته در محورهاي مواصلاتي استان، 2 کشته و6 مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ " محمد پور شمس" رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در نخستین تصادف رانندگی که در حدود ساعت 00:27 بامداد روز گذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در محور "ساوه- تهران" به وقوع پیوست، راننده آن بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان سپرد و 3 سرنشین دیگر خودرو نیز مجروح و از سوی نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

وی تصریح کرد:" تخطی راننده خودرو از سرعت مجاز و نیز لغزندگی سطح جاده" از سوی كارشناس تصادفات پليس راه" از علت های این حادثه رانندگی بیان شده است.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در دیگر سانحه رانندگي كه در حدود ساعت 15:00همین روز، بر اثر واژگونی يك دستگاه خودروي سواری پژو 206 در"اتوبان کربلا" رخ داد، یکی از سرنشینان آن براثر شدت جراحات وارده در دم جان باخت و راننده و 2 نفر دیگر از سرنشینان این خودرو نیز مجروح و از سوی نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ" پور شمس"خاطرنشان کرد: كارشناس تصادفات پليس راه، علت این سانحه رانندگی را " سرعت غیر مجاز و عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی از سوی راننده خودرو" بیان داشته است.

رئیس پلیس راه استان مرکزی در پایان با تأکید بر رعایت هر چه بیشتر قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان وسایل مختلف خودرویی از آنان خواست تا در هنگام بارندگی و لغزنده بودن سطح جاده ها با هوشیاری کامل وعدم تجاوز از سرعت مطمئنه در سطح معابر مواصلاتی حرکت کنند تا هرگز شاهد چنین تصاویر دلخراش و از دست رفتن جان هموطنان، در پی وقوع حوادث مختلف رانندگی نباشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار