نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی:

یوم الله 13 آبان نگینی درخشان در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است

آصفری گفت: یوم‌الله ۱۳ آبان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی و نگینی درخشان در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است که یادآور حماسه های ملت ایران و خصوصا نوجوانان علیه استکبار جهانی است و امروز باید این مناسبت را به خوبی گرامی بداریم و برای انتقال صحیح تاریخ پرافتخار ملت ایران به نسل جوان اهتمام داشته باشیم.
کد خبر: ۹۱۹۰۷ تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به فرارسیدن 13 آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: در طول 42 سال گذشته از حیات بابرکت انقلاب اسلامی نظام اسلامی همواره مورد هجمه و توطئه های استکبار جهانی قرار گرفته و آمریکایی به دنبال زیاده خواهی و غارت منابع ایران بوده اند که از دفاع مقدس گرفته تا تحریم های ظالمانه دشمنی های آمریکا به وضوح قابل مشاهده است.

وی افزود: ترور بیش از 17 هزار از اقشار مختلف مردم و مسئولین توسط استکبار جهانی و حامیان آنها نشان از دشمنی دیرینه استکبار جهانی علیه ملت ایران است و مردم ایران از دشمنی های آمریکا یک تومار بلند بالا در ذهن دارند و دشمنی های آمریکا هیچ زمانی از اذهان مردم فراموش نخواهد شد.

نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: پول های بلوکه شده که بالغ بر 350 میلیارد دلار است و اعمال تحریم های ناجوان مردانه از دارویی تا مالی نشان از دشمنی آمریکا با مردم ایران است و دیوار بی اعتمادی که آمریکائی ها بین مردم و آمریکا ایجاد شده به این سادگی ها از بین نخواهد رفت.

وی ادامه داد: امروز آمریکائی ها باید نسبت به برداشتن تحریم های ظالمانه علیه ملت اقدام عاجل کنند و باید متوجه شده باشند که ملت ایران زیر بار فشار و تهدیدات آنها نخواهند رفت و بر ادامه مسیر پرافتخار انقلاب اسلامی عزمی راسخ دارند.

آصفری اضافه کرد: مردم ایران دست از حقوق قانونی خود برنخواهد داشت و آمریکائی ها زمانی می توانند با جمهوری اسلامی مذاکره کند که اولا پول های بلوکه شده ایران را بازگردانند و دوما همه تحریم های ناجوان مردانه را لغو کنند و دست از زیاده خواهی بردارد.

وی خاطر نشان کرد: یوم‌الله ۱۳ آبان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی و نگینی درخشان در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است که یادآور حماسه های ملت ایران و خصوصا نوجوانان علیه استکبار جهانی است و امروز باید این مناسبت را به خوبی گرامی بداریم و برای انتقال صحیح تاریخ پرافتخار ملت ایران به نسل جوان اهتمام داشته باشیم.

انتهای پیام/