مراسم عزاداری حضرت زهرا(س)  در مصلای  اراک جام جهانی 2022| 8 تیم برتر مشخص شدند/ نبرد 5 اروپایی، یک آفریقایی و 2 تیم از آمریکای جنوبی سینماهای کشور پنج‌شنبه تعطیل است سلبریتی ها این بار هم باختند/ چرا از کف میدان روایت نکردید؟ بازار داغ کسب و کار در روزهای سرد پاییز/ کسبه استان مرکزی مشغول کارند+فیلم دانشجویان موتور حرکت استقلال‌طلبانه و ضد استعماری هستند آرامستان اراک پنجشنبه ۱۷ آذرماه تعطیل است برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت انتظار مردم از مسئولین است توضیحات تکمیلی درباره تقاضای تولیدکنندگان از مردم برای ذخیره مرغ/ سود حمایت از تولیدکنندگان در نهایت به مردم باز خواهد گشت سلطان گواهینامه ایران کیست؟+ جزئیات
پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۷
کد خبر: 91907
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی:

یوم الله 13 آبان نگینی درخشان در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است

آصفری گفت: یوم‌الله ۱۳ آبان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی و نگینی درخشان در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است که یادآور حماسه های ملت ایران و خصوصا نوجوانان علیه استکبار جهانی است و امروز باید این مناسبت را به خوبی گرامی بداریم و برای انتقال صحیح تاریخ پرافتخار ملت ایران به نسل جوان اهتمام داشته باشیم.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به فرارسیدن 13 آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: در طول 42 سال گذشته از حیات بابرکت انقلاب اسلامی نظام اسلامی همواره مورد هجمه و توطئه های استکبار جهانی قرار گرفته و آمریکایی به دنبال زیاده خواهی و غارت منابع ایران بوده اند که از دفاع مقدس گرفته تا تحریم های ظالمانه دشمنی های آمریکا به وضوح قابل مشاهده است.

وی افزود: ترور بیش از 17 هزار از اقشار مختلف مردم و مسئولین توسط استکبار جهانی و حامیان آنها نشان از دشمنی دیرینه استکبار جهانی علیه ملت ایران است و مردم ایران از دشمنی های آمریکا یک تومار بلند بالا در ذهن دارند و دشمنی های آمریکا هیچ زمانی از اذهان مردم فراموش نخواهد شد.

نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: پول های بلوکه شده که بالغ بر 350 میلیارد دلار است و اعمال تحریم های ناجوان مردانه از دارویی تا مالی نشان از دشمنی آمریکا با مردم ایران است و دیوار بی اعتمادی که آمریکائی ها بین مردم و آمریکا ایجاد شده به این سادگی ها از بین نخواهد رفت.

وی ادامه داد: امروز آمریکائی ها باید نسبت به برداشتن تحریم های ظالمانه علیه ملت اقدام عاجل کنند و باید متوجه شده باشند که ملت ایران زیر بار فشار و تهدیدات آنها نخواهند رفت و بر ادامه مسیر پرافتخار انقلاب اسلامی عزمی راسخ دارند.

آصفری اضافه کرد: مردم ایران دست از حقوق قانونی خود برنخواهد داشت و آمریکائی ها زمانی می توانند با جمهوری اسلامی مذاکره کند که اولا پول های بلوکه شده ایران را بازگردانند و دوما همه تحریم های ناجوان مردانه را لغو کنند و دست از زیاده خواهی بردارد.

وی خاطر نشان کرد: یوم‌الله ۱۳ آبان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی و نگینی درخشان در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است که یادآور حماسه های ملت ایران و خصوصا نوجوانان علیه استکبار جهانی است و امروز باید این مناسبت را به خوبی گرامی بداریم و برای انتقال صحیح تاریخ پرافتخار ملت ایران به نسل جوان اهتمام داشته باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار