تشکیل تمدن اسلامی رسالت مهم بسیج است/ تحویل ۱ هزار و ۵۰۰ مسکن محرومین به برکت کنگره شهدای استان ابتکارات ایران برای رفع تحریم‌ها/ حقوق بازنشستگان افزایش می‌یابد در دیدار رئیسی و پوتین چه گذشت؟ ماجرای پول زور گرفتن داروخانه‌ها از مردم / ابلاغ چراغ خاموش تعرفه‌های غیرقانونی! یک میلیون و ۱۵۰ هزار حامی ایتام در کشور وجود دارد ماجدی: عزیزی‌خادم به جادوگری اعتقاد داشت؛ روز عزلش گریه‌ام گرفت/ اسکوچیچ در جام‌جهانی سرمربی ماست؛ کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می‌شوم! بالاترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران است دشمنان نظام اسلامی به دنبال جدایی روحانیت از مردم هستند بنیاد کربلایی کاظم ساروقی در استان مرکزی راه اندازی می‌شود زکات ارائه یک الگوی عزت آفرین از جامعه اسلامی است/امیدآفرینی در جامعه اولویت مهم کشور است
جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۳
کد خبر: 91907
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی:

یوم الله 13 آبان نگینی درخشان در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است

آصفری گفت: یوم‌الله ۱۳ آبان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی و نگینی درخشان در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است که یادآور حماسه های ملت ایران و خصوصا نوجوانان علیه استکبار جهانی است و امروز باید این مناسبت را به خوبی گرامی بداریم و برای انتقال صحیح تاریخ پرافتخار ملت ایران به نسل جوان اهتمام داشته باشیم.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به فرارسیدن 13 آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: در طول 42 سال گذشته از حیات بابرکت انقلاب اسلامی نظام اسلامی همواره مورد هجمه و توطئه های استکبار جهانی قرار گرفته و آمریکایی به دنبال زیاده خواهی و غارت منابع ایران بوده اند که از دفاع مقدس گرفته تا تحریم های ظالمانه دشمنی های آمریکا به وضوح قابل مشاهده است.

وی افزود: ترور بیش از 17 هزار از اقشار مختلف مردم و مسئولین توسط استکبار جهانی و حامیان آنها نشان از دشمنی دیرینه استکبار جهانی علیه ملت ایران است و مردم ایران از دشمنی های آمریکا یک تومار بلند بالا در ذهن دارند و دشمنی های آمریکا هیچ زمانی از اذهان مردم فراموش نخواهد شد.

نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: پول های بلوکه شده که بالغ بر 350 میلیارد دلار است و اعمال تحریم های ناجوان مردانه از دارویی تا مالی نشان از دشمنی آمریکا با مردم ایران است و دیوار بی اعتمادی که آمریکائی ها بین مردم و آمریکا ایجاد شده به این سادگی ها از بین نخواهد رفت.

وی ادامه داد: امروز آمریکائی ها باید نسبت به برداشتن تحریم های ظالمانه علیه ملت اقدام عاجل کنند و باید متوجه شده باشند که ملت ایران زیر بار فشار و تهدیدات آنها نخواهند رفت و بر ادامه مسیر پرافتخار انقلاب اسلامی عزمی راسخ دارند.

آصفری اضافه کرد: مردم ایران دست از حقوق قانونی خود برنخواهد داشت و آمریکائی ها زمانی می توانند با جمهوری اسلامی مذاکره کند که اولا پول های بلوکه شده ایران را بازگردانند و دوما همه تحریم های ناجوان مردانه را لغو کنند و دست از زیاده خواهی بردارد.

وی خاطر نشان کرد: یوم‌الله ۱۳ آبان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی و نگینی درخشان در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است که یادآور حماسه های ملت ایران و خصوصا نوجوانان علیه استکبار جهانی است و امروز باید این مناسبت را به خوبی گرامی بداریم و برای انتقال صحیح تاریخ پرافتخار ملت ایران به نسل جوان اهتمام داشته باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار