توقيف دو محموله كالاي قاچاق در استان مركزي 

فرمانده انتظامی استان از کشف دو محموله كالاي قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال کالای قاچاق در عملیات توقيف 2 دستگاه کامیون و اتوبوس در عمليات پليس در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان شازند خبر داد. 
کد خبر: ۹۱۸۴۴ تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار "حسن مفخمی شهرستانی" فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: با تداوم طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا، ماموران انتظامی شهرستان شازند در تحقیقاتی از تردد 2 دستگاه خودروی کامیون و اتوبوس حامل بار قاچاق از محورهای شهرستان شازند مطلع شدند.

وی افزود: در پیگیری تخصصی موضوع از سوی پلیس، هر 2 خودرو در حین تردد در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان شازند شناسایی و در عملیاتی متوقف شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: در بازرسی انجام شده از این خودروها، 83 طاقه پارچه، 1146عدد کاپشن ،576 جفت دمپایی حوله ای و 375 كيلوگرم کمپوت آناناس قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامي استان مرکزي با بیان معرفی هر 2 راننده خودروها با تشکیل پرونده به مرجع قضائی، تصريح کرد: در ارزیابی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي شهرستان شازند، ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف 10 میلیارد و 199 میلیون ریال برآورد شده است.

انتهای پیام/