وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۰
کد خبر: 91825
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴

بهره برداری از طرح اضطراری آبرسانی به تفرش

طرح اضطراری آبرسانی به تفرش از چشمه هفتیان بهره‌برداری شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهره‌برداری از طرح اضطراری آبرسانی به شهرستان تفرش از چشمه هفتیان با صرف اعتبار ۵۰ میلیارد ریال آغاز شد.

منابع مالی صرف شده در این راستا از محل اعتبارات استانی استان مرکزی تامین شد و ظرف مدت ۶۰ روز  بستر تزریق و انتقال ۳۵ لیتر آب در ثانیه از چشمه هفتیان به شبکه آب شهرستان تفرش فراهم شد.

بهره‌برداری کامل این طرح آبرسانی با اختصاص منابع مالی مورد نیاز در سال آینده است که ضمن تامین آب آشامیدنی شهر تفرش، آب مورد نیاز ساکنان  روستاهای در مسیر این خط لوله نیز تامین می شود.

captcha
آخرین اخبار