جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۱
کد خبر: 91824
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱

سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به شازند

معاون وزیر راه و شهرساز‌ی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل ونقل جاده‌ای کشور به شهرستان شازند استان مرکزی سفر کرده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ معاون وزیر راه و شهرساز‌ی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل ونقل جاده‌ای کشور به منظور بررسی مشکلات آزاد راه اراک -خرم آباد به شهرستان شازند استان مرکزی سفر کرده است.

خادمی در سفر به شهرستان شازند ابتدا در نشست با احمدی بیغش نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی، مسئولان این شهرستان و مسئولان استان مرکزی موانع احداث و تکمیل پروژه آزاد راه اراک -خرم آباد با بررسی کردند.

وی سپس به همراه مسئولان مذکور از تقاطع پل روستای بهمنی -محور توره _بروجرد، تقاطع پلیس راه توره به منظور برنامه ریزی برای تقاطع مناسب و بی خطر، دیدن کردند.

captcha
آخرین اخبار