وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۰
کد خبر: 91802
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴
استاندار مرکزی:

۶۱ پمپ‌بنزین استان مرکزی وارد مدار شدند/ ضرورت هوشیاری نسبت به ارائه خدمات الکترونیکی

آقازاده گفت: تا بامداد امروز بیش از ۶۱ جایگاه سوخت وارد مدار شدند که برخی به شکل آفلاین و برخی هم به شکل سهمیه‌ای در حال ارائه خدمات هستند و امیدواریم تا ساعت ۱۲ ظهر امروز شرایط به شکل طبیعی برقرار شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی صبح امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان مرکزی گفت: در استان مرکزی ۹۷ جایگاه سوخت داریم که متأسفانه روز گذشته تحت تأثیر شرایط حمله سایبری قرار گرفت و بلافاصله دستگاه‌های متولی و اعضای شورای تأمین برای مدیریت شرایط پای کار آمدند و شرایط به بهترین نحو ممکن مدیریت و کنترل شد.

آقازاده اظهار کرد: تا بامداد امروز بیش از ۶۱ جایگاه سوخت وارد مدار شدند که برخی به شکل آفلاین و برخی هم به شکل سهمیه‌ای در حال ارائه خدمات هستند و امیدواریم تا ساعت ۱۲ ظهر امروز شرایط به شکل طبیعی برقرار شود.

وی ادامه داد: مسئله بنزین موجب شد نسبت به ارائه خدمات الکترونیکی و خدماتی که با فضای مجازی مرتبط هستند هوشیارتر باشیم و باید دقت خود را بالاتر ببریم چراکه توقف این‌گونه خدمات که با زندگی مردم ارتباط مستقیم دارد موجب آسیب خواهد شد و لذا همه توان لازم برای تکرار نشدن این دست اتفاقات باید پای کار بیاید.

استاندار مرکزی بیان کرد: خوشبختانه به برکت هوشیاری و مشارکت مردم استان هیچ گونه حادثه امنیتی در سطح استان مرکزی نداشتیم که این نشان از بصیرت و آگاهی مردم نسبت به شرایط است.

آقازاده افزود: آبان ماه در انقلاب اسلامی سرشار از حوادث و رویدادهای بسیاری است که مجاهدت ملت ایران در برابر زورگویی های دشمنان را می رساند.

وی یادآور شد: یوم الله ۱۳ آبان یکی از روزهای مهم تاریخ پرفراز و نشیب ایران عزیز و روزی غرورآفرین برای ملت ایران است و یادآور حوادث مختلف در تاریخ کشور و انقلاب شکوهمند اسلامی است و امروز این حماسه ها باید برای نسل جوان به خوبی تبیین شود.

استاندار مرکزی بیان کرد: بزرگداشت مناسبت های آبان ماه و به ویژه یوم الله ۱۳ آبان در استان مرکزی یک ضرورت مهم است که همه دستگاه ها باید نسبت به آن اهتمام داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: در طی روزهای آینده و به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان جمعی از جوانان و نوجوانان کشور با مقام معظم رهبری به شکل ویدئو کنفرانسی دیدار می کنند که استان مرکزی هم برای این رویداد بزرگ آماده می شود و لازم است برای این مراسم باشکوه در مصلی اراک برنامه ریزی شود و فضای ارتباط مستقیم با این برنامه فراهم شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار