وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۹
کد خبر: 91801
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷
سرمربیان فولاد و آلومینیوم چه گفتند؟

ویسی: شکست مقابل پرسپولیس را جبران می‌کنیم/ خطیبی: نباید گول باخت فولاد را بخوریم

سرمربیان تیم‌های فوتبال فولاد و آلومینیوم پیش از دیدارشان به اظهارنظر پرداختند.

به گزارش دیار آفتاب؛ عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: با توجه به اینکه در هفته دوم مسابقات هستیم، تیم‌ها شناخت کمتری از یکدیگر دارند و به دنبال کسب امتیاز هستند. متأسفانه هفته گذشته امتیازی نگرفتیم و محکوم به پیروزی مقابل آلومینیوم هستیم.

« با تمام وجود آمده‌ایم تا این سه امتیاز خارج از خانه را بگیریم و شکست مقابل پرسپولیس را جبران کنیم.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: شناخت نسبتاً خوبی از آلومینیوم داریم و بازی هفته گذشته این تیم را دیدیم. آنالیز بسیار خوبی از رقیب داشتیم، اما مشخص نیست حریف کاملاً با چه روشی بازی خواهد کرد.

سرمربی فولاد خوزستان با بیان اینکه دو تیم برای پیروزی و کسب امتیاز بازی می‌کنند، تصریح کرد: آلومینیوم در خانه خود به میدان می‌رود و حق دارد به دنبال سه امتیاز خانگی خود باشد. ما نیاز بیشتری به سه امتیاز داریم و امیدوارم پیروز این مسابقه باشیم.

سرمربی آلومینیوم در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: هفته دوم شرایطی دارد که تیم فولاد خوزستان زخم خورده است و از بازی‌ای که باخته به اراک آمده است. من به بازیکنانم گفتم که نباید گول این باخت را بخوریم. فولادی‌ها با ویسی که من اعتقاد دارم ویژگی‌های خاص خودش را دارد، کار می‌کنند. هم‌چنین آن‌ها تیم خودشان را حفظ کردند. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی مقابل فولاد انجام دهیم و با نتیجه خوب برد خوبی داشته باشیم.

او افزود: آماده بازی هستیم و امیدواریم شرایط با ما همراه باشد تا اولین بازی خانگی‌مان را به خوبی پشت سر بگذاریم. من اعتقاد دارم تا هفته پنجم، ششم، تیم‌ها شناخت کامل از هم ندارند چرا که بازیکنان تغییر کرده و هنوز نحوه بازی‌شان جا نیفتاده است با این حال ما بازی فولاد را آنالیز کردیم و بازیکنان توجیه شده‌اند. امیدواریم بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

سرمربی آلومینیوم اراک در پایان گفت: تغییرات در تیم‌ها زیاد بوده است. دو بازیکن ما محروم و دو بازیکن مصدوم هستند. این تغییرات در اول فصل در همه تیم‌ها رخ می‌دهد تا شرایط درست شود. هر تیمی که باتجربه‌تر، منسجم‌تر و با ذهنیت خوب ادامه دهد، موفق است. امیدوارم بازیکنانم این موارد را رعایت کنند و با برد از زمین بازی خارج شوند.

دانا

انتهای پیام

captcha
آخرین اخبار