وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۲
کد خبر: 91798
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی:

دشمنان خارجي درصدد تضعيف خدمات نظام هستند/ تلاش برای پیشرفت و شکوفایی جامعه و تقویت بنیه اقتصادی ملت وظیفه اصلی مدیران است

دری نجف‌آبادی گفت: برخي عناصر خودفروخته و دشمنان خارجي درصدد تضعيف خدمات نظام هستند كه مديران دستگاه هاي اجرايي و مسئولان وظيفه دارند با تمام قوا با توطئه دشمنان مقابله و با تشريح خدمات ارزنده نظام امید و انگیزه را در جامعه تقویت کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی صبح امروز در جلسه درس اخلاق مدیران در اراک گفت: جهاد تبیین یکی از نیازهای مهم امروز جامعه است که باید در گام دوم انقلاب مورد توجه قرار گیرد و جهاد تبیین فرهنگ های ارزشی و انقلابی را  مستحکم و تقویت خواهد کرد که باید به آن اهتمام داشته باشیم.

دری نجف آبادی اظهار کرد: برخي عناصر خود فروخته و دشمنان خارجي درصدد تضعيف خدمات نظام هستند كه مديران دستگاه هاي اجرايي و مسئولان وظيفه دارند با تمام قوا با توطئه دشمنان مقابله و با تشريح خدمات ارزنده نظام امید و انگیزه را در جامعه تقویت کنند.

وی ادامه داد: حفظ و تقویت امنیت و اقتدار نظام اسلامی در گرو همراهی هدفمند مردم و مسئولان است و تلاش برای پیشرفت و شکوفایی جامعه و تقویت بنیه اقتصادی ملت وظیفه اصلی مدیران در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که باید در تمامی دستگاه‌های اجرایی جاری باشد.

امام جمعه اراک بیان کرد: انگیزه‌های الهی و افزایش رضایتمندی عمومی باید سرلوحه کار مسئولان در هر رده و بخشی باشد و خادمان مردم در سنگر مدیریت باید از هر لحظه در راستای ماموریت های محوله بهره بگیرند.

دری نجف آبادی گفت: آبان ماه یکی از ایام سرنوشت ساز و مهم در تاریخ ایران است و این ماه در تاریخ انقلاب اسلامی از سال ۱۳۴۲ آبستن اتفاقات مختلف بوده که هر کدام از این حوادث باید برجسته و در جامعه به خوبی برای جوانان معرفی شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: اولین روز از ماه آبان مصادف است با شهادت حاج آقا مصطفی خمینی که مردم ایران را بر علیه حکومت پهلوی برآشفت و زمینه پیروزی انقلاب اسلامی را فراهم کرد و این واقعه فرصتی فراهم کرد که ملت عشق و انگیزه خود را به حضرت امام(ره) نشان دادند و علاوه بر اینکه مظلومیت حضرت امام(ره) را نشان داد مکتب امام را جهانی کرد.

وی یادآور شد: در ۱۳ آبان ماه سال ۱۳۴۳ امام خمینی(ره) در مقابل قانون کاپیتولاسیون موضع‌گیری و این قانون ننگین را برای مردم تشریح کردند که این عمل ایشان را می‌توان اولین گام انقلاب شکوهمند اسلامی دانست.

دری نجف آبادی افزود: مقابله امام(ره) با قانون کاپیتولاسیون و مصونیت قضایی مستشاران و نظامیان آمریکایی در ایران در سال ۴۳، شهادت جمعی از دانشجویان و دانش‌آموزان در سال ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در سال ۵۸ به دست دانشجویان پیرو خط امام، از رویدادهای روز ۱۳ آبان در تاریخ ایران است.

وی با تاکید بر اینکه مناسبت های تاریخی یک فرصت ارزشمند برای تقویت باورهای دینی و اعتقادی مردم است و ارزش‌ها را در جامعه احیا و زنده می کند بیان کرد: تبیین تاریخ انقلاب اسلامی برای نسل جوان نیازمند یک اقدام پژوهشی و علمی است که دانشگاه ها و مراکز علمی باید به آن توجه داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: اساس ۱۳ آبان‌ماه برگرفته از مکتب حسین بن‌علی(ع) است، چراکه در مکتب سالار شهیدان(ع) مبارزه با ظلم مطرح شده و این مهم در مبارزه با استکبار نیز وجود دارد زیرا استکبار مظهر ظلم است.

امام جمعه اراک ادامه داد: رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی در منطقه اسلامی و آفت بزرگ امت اسلامی است که در منطقه قلب دنیای اسلام توطئه انگیزی می کند و امروز وحدت جهان اسلام مقابله همه جانبه با رژیم منحوس صهیونیستی است که امت اسلامی باید در برابر زورگویی ها و توطئه های این غده سرطانی با اقتدار ایستادگی کنند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از نشانه های وحدت مقابله همه جانبه با رژیم صهیونیستی است و حیات جامعه اسلامی را تضمین می کند، رژیم صهیونیستی در حال برنامه ریزی برای توطئه علیه کشورهای اسلامی است که امت اسلام باید نسبت به شرایط هوشیارانه عمل کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار