جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۲
کد خبر: 91796
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۵
فیلم/

سوختگیری در اراک به روال عادی برگشت

نیمی از جایگاه‌های عرضه سوخت اراک هم اکنون فعال هستند و روال سوختگیر در آن‌ها عادی شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به دنبال ایجاد اختلال در سیستم کارت های سوخت در کشور، فعالیت جایگاه‌های سوخت‌گیری اراک در حال بازگشت به روال عادی است.

از روز گذشته به‌دلیل بروز مشکل فنی در سامانه هوشمند سوخت، ‌امکان سوخت‌گیری در برخی از جایگاه‌های عرضه سوخت با اختلال مواجه شد‌ و بلافاصله متخصصان شرکت ‌پخش فرآورده‌های نفتی در استان عرضه سوخت خارج از سیستم سامانه سوخت را اجرایی کردند.

روال عادی عرضه سوخت در اراک در جایگاه سوخت ولیعصر

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار