جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۷
کد خبر: 91787
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۸
دبیر شبکه ملی وارثون:

دفاع مقدس فصل جدیدی را در تاریخ اسلام رقم زد

حجت الاسلام شفیعیان گفت: دفاع مقدس فصل جدیدی را در تاریخ اسلام رقم زد و با احیای فرهنگ های ارزشی ملت ایران را در تاریخ ماندگار کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام جواد شفیعیان دبیر شبکه ملی وارثون و مسئول شبکه تخصصی موسسات مردم نهاد ایثار و شهادت کشور در مرحله استانی دومین جشنواره ملی تجلیل از برگزیدگان تشکل های مردم نهاد در حوزه دفاع مقدس و خدمت رسانی جهادی گفت: دفاع مقدس فصل جدیدی را در تاریخ اسلام رقم زد و با احیای فرهنگ های ارزشی ملت ایران را در تاریخ ماندگار کرد.

وی افزود: ملت ایران در دفاع مقدس با حضور حماسه گونه خود کاری انجام دادند که حتی مردم در زمان انبیاء الهی انجام ندادند و امروز در گام دوم انقلاب اسلامی نقش و حضور مردم بسیار چشمگیر است به طوری که مردم انقلابی و متدین ایران اسلامی را در سطح بین الملل به الگویی کامل تبدیل کرده است.

دبیر شبکه ملی وارثون اظهار کرد: انقلاب اسلامی از مرزهای جغرافیایی عبور کرده و امروز مکتب حضرت امام خمینی(ره) در سراسر عالم سربازانی صدیق تربیت کرده که نمونه آن نقش آفرینی و افتخارآفرینی جبهه مقاومت است که موجب دلگرمی ملت های مسلمان شده است.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی علاوه بر اینکه برکات زیادی برای مسلمانان و بشریت داشته با اهداف جهانی به دنبال فراهم نمودن لجستیک ظهور در منطقه است که البته حاج قاسم سلیمانی لجستیک نظامی و بسترسازی عمده آن را در منطقه فراهم کرده و باید این راه در بخش های مختلف تحقق پیدا کند.

شفیعیان تأکید کرد: شبکه مردم نهاد با کار تشکیلاتی به دنبال بستر سازی فرهنگی ظهور حضرت مهدی(عج) است که باید با طی کردن مسیر ارزشمند دفاع مقدس این مسئله را محقق کند.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح مجاهد و انقلابی کشور در عرصه ایثار و شهادت و خودکفایی بسیار خوش درخشیدند و امروز این نقش آفرینی باید در همه بخش های کشور نمود داشته باشد و راه آن مشارکت و تحقق بسیج مردمی است.

دبیر شبکه ملی وارثون اضافه کرد: مردم در دفاع مقدس با همه توان نقش آفرینی کردند و بزرگترین تهدیدات را به فرصت تبدیل نمودند و امروز در گام دوم انقلاب اسلامی مردم باید در عرصه های مختلف نقش آفرینی کنند و همه بخش های کشور نیازمند حضور مردم است که باید محقق شود.

وی با بیان اینکه جنگ نرم یکی از مهمترین عرصه های فعالیت دشمنان علیه ملت است،گفت: در طی این سال ها با چاشنی جنگ اقتصادی در حال انجام است و لذا نیازمند تحقق بازدارندگی در عرصه فرهنگ هستیم و تشکل های مردم نهاد باید در این خصوص نقش آفرین باشند.

شفیعیان افزود:حضور مردم در قالب چارچوب های اداری موجب خنثی سازی توطئه های دشمنان و رفع مشکلات مردم شده و این الگویی است که حضرت امام(ره) به ملت ایران آموخته و امروز در گام دوم انقلاب باید به آن بیشتر توجه شود.

در پایان این آیین از تشکل های برتر تقدیر به عمل آمد که تشکل کانون سنگر سازان بی سنگر با مدیریت لطف الله قدیری مقام اول، تشکل سفیران طلائیه با مدیریت سعید جلایی مقام دوم، تشکل کمیته خادمین شهدای استان مرکزی با مدیریت محمد قدیری مقام سوم، تشکل رهپویان نسیم آرامش با مدیریت ابراهیم فتحی مقام چهارم و تشکل ایثار و شهادت همسران شهدا با مدیریت رضوان آهنگرانی(همسر شهید حمید آسنجرانی) مقام پنجم از تشکل های برتر در این دوره از جشنواره بودند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار