پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۵
کد خبر: 91786
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب:

اعتبارات مناسبی در سفر وزیر ورزش به مرکزی برای تکمیل و بازسازی زیرساخت های ورزشی اخذ شد

حقدادی با اشاره به مصوبات سفر وزیر ورزش به استان گفت: مصوبات بسیاری هم در این سفر در راستای تکمیل و بازسازی زیرساخت های ورزشی استان اخذ شد که می توان به اختصاص اعتباراتی جهت تکمیل مجموعه ورزشی فجر ساوه، احداث سالن چند منظوره آریا در دلیجان، تکمیل زمین چمن دلیجان، بازسازی استخر خمین، فعال سازی پروژه دهکده المپیک در شهرستان اراک، تکمیل سالن 3هزار نفری و تالار مسابقات استان در اراک، استاندارد سازی سالن ورزشی در تفرش اشاره کرد.

عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، با اشاره به سفر دو روزه وزیر ورزش و جوانان و هیئت همراه به استان مرکزی، گفت: در تاریخ ورزش استان، این سفر بی سابقه بود. چرا که او تقریبا در تمامی شهرستان ها حضور پیدا کرد و از نزدیک با مشکلات، موانع و مسائل هر شهرستان به صورت مستقیم مواجه و در حوزه های تخصصی تصمیمات بسیار موثری گرفته شد.

وی با تشریح برخی اقدامات صورت گرفته در این سفر، افزود: افتتاح پروژه های متعدد در اراک شامل مجتمع چند منظوره خورشید که متعلق به بخش خصوصی است، دومین پیست بین المللی تارتان، سالن ورزشی جوادیه، سالن ورزشی شهید کفاش زاده، مجموعه ورزشی فجر، مجموعه ورزشی امیرکبیر سنجان، چمن مصنوعی شهرداری، تعدادی از چمن های روستایی و ... از جمله اقدامات انجام شده در این سفر بود.

حقدادی تصریح کرد: مصوبات بسیاری هم در این سفر در راستای تکمیل و بازسازی زیرساخت های ورزشی استان اخذ شد که می توان به اختصاص اعتباراتی جهت تکمیل مجموعه ورزشی فجر ساوه، احداث سالن چند منظوره آریا در دلیجان، تکمیل زمین چمن دلیجان، بازسازی استخر خمین، فعال سازی پروژه دهکده المپیک در شهرستان اراک، تکمیل سالن 3هزار نفری و تالار مسابقات استان در اراک، استاندارد سازی سالن ورزشی در تفرش اشاره کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان، گفت: حضور معاونان وزیر در این سفر باعث شد تا جلسات تخصصی و مصوبات تخصصی انجام شود که اقدامی بسیار ارزشمند بود. در همین راستا سفر شکوهی فر معاون امور استانهای وزارت به شهرستان زرندیه و خمین سفری داشت و توجه به مجموعه های ورزشی این شهرستان را خواستار شد. توجه بیشتر به ورزشهای همگانی از دیگر نتایج سفر وزیر ورزش و هیئت همراه به استان مرکزی بود.

وی با بیان اینکه یکی از اصلی ترین مصوبات سفر کمک به تکمیل و بهسازی ورزشگاه های امام خمینی(ره) اراک و شهید چمران ساوه بود، گفت: گزارشی از سفر وزیر تهیه شده و این گزارش پس از جمع بندی در وزارت ورزش و جوانان و با حضور مسئولین ارشد استان، تصمیم نهایی برای اختصاص اعتبارات به پروژه های استانی گرفته خواهد شد.

حقدادی در پاسخ به این سوال که آیا امکان حضور تماشاگران در بازی های این فصل فوتبال لیگ دسته یک و لیگ برتر در ورزشگاه های امام خمینی(ره) اراک و شهید چمران ساوه وجود دارد یا خیر، گفت: پیش بینی اعتبارات صورت گرفته و مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز از این دو مجموعه دیدن کرده تا ان شا الله با تزریق اعتبارات مشکلات برطرف شود و شاهد حضور تماشاگران در ورزشگاه های استان باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در پایان از تمامی اهالی رسانه که سفر وزیر ورزش به استان را به خوبی پوشش دادند تشکر کرد و از کمبود ها و مشکلاتی که در این سفر رخ داد عذرخواهی کرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار