وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۹
کد خبر: 91749
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰
با حضور مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد؛

مراسم معارفه سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی برگزار شد

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد کتابخانه‌های کشور معرفی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ طی مراسمی با حضور امیرحسین آزادی وفا، مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد و جمعی از کارشناسان ستادی اداره کل، سکینه خاتون مهدیان پور به عنوان سرپرست جدید این اداره کل معرفی شد.

مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در مراسم معارفه سرپرست جدید کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی اظهار داشت: هدف از حضور بنده در جمع همکاران استان مرکزی علاوه بر معرفی سرپرست اداره کل، تقدیر از زحمات و خدمات آقای ثامنی در کتابخانه‌های عمومی استان است و آیین تکریم و بزرگداشت ایشان در جلسه معارفه مدیرکل جدید انجام خواهد شد.

مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد خاطرنشان کرد: در مجموعه‌های فرهنگی توجیه ذهنی و روحی کارکنان بسیار سخت است و آقای ثامنی با توجه به روحیه جهادی، نگاه علمی و حسن خلق در این زمینه بسیار موفق عمل کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اتمام ماموریت ایشان، تصمیم کمیته انتصابات نهاد بر این بود که خانم مهدیان پور تا زمان انتصاب استاندار جدید استان مرکزی و تعیین مدیرکل کتابخانه‌های عمومی، به عنوان سرپرست در کنار همکاران استان حضور داشته باشند.

آزادی وفا گفت: خانم مهدیان پور با تصمیم جهادی خود کمک بزرگی به مجموعه نهاد کردند و انتظار ما این است همکاران استان مرکزی با همدلی و همراهی، به ایشان کمک کرده تا فعالیت‌ها و بویژه برنامه‌های هفته کتاب دچار وقفه نشود.

وی در پایان با تقدیر از فعالیت‌های مدیرکل سابق اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی گفت: امیدواریم خانم مهدیان پور بتوانند با همکاری و تلاش کارشناسان، کتابداران و روسای ادارات به خدمات و فعالیت‌های خود بیش از پیش ادامه دهند و شاهد موفقیت‌های روزافزون ایشان در استان مرکزی باشیم.

سکینه خاتون مهدیان پور نیز در این مراسم گفت: در این مقطع تصمیم مجموعه مدیریتی نهاد حمایت از استان مرکزی بود و از من درخواست شد تا انتخاب مدیرکل جدید عرصه خالی نماند. در این دوره گذار در کنار همکاران استان خواهم بود و تلاش خواهیم کرد با مشارکت و همدلی یکدیگر برنامه‌ها را در مسیر و ریل گذاری دوران مدیریتی آقای ثامنی ادامه دهیم.

سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی گفت: هدف اصلی در نهاد کتابخانه‌های عمومی ارتقای سرانه مطالعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است و از تمامی کتابداران و کارشناسان ستاد در این زمینه مشورت خواهیم گرفت. نتیجه فعالیت‌های ما باید رشد تعداد اعضای کتابخانه‌های عمومی باشد و در این زمینه همه تلاش خود را به کار خواهیم بست.

مهدی ثامنی، مدیرکل سابق کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی نیز در این نشست به معرفی ظرفیت‌ها و ویژگی‌های استان پرداخت و گفت: در یک مجموعه موفقیت زمانی رخ می‌دهد که تمامی نیروها یکدست باشند. ضمن قدردانی و طلب حلالیت از همکارانم در کتابخانه های عمومی، همچنان خود را جزو خانواده کتابخانه‌های عمومی می‌دانم.

ثامنی گفت: کتاب دغدغه زندگی من است و همیشه با کتاب و کتابخونی مانوس بوده و هستم. در تمامی ایام حضور در اداره کل استان مرکزی از همکاران انرژی مثبت گرفتم و شاهد این بودم که علی رغم کمبود امکانات و محدودیت‌های کرونایی، صادقانه در زمینه ترویج کتابخوانی فعالیت می کردند.

در پایان این مراسم حکم سرپرستی به سکینه خاتون مهدیان پور اهدا شد.

captcha
آخرین اخبار