وزیر ارشاد: تدوین لایحه نظام جامع رسانه‌‌ای در کشور/ اختصاص ۲۴ هزار واحد مسکونی به اهالی رسانه جزییات طرح فروش اینترنتی کالاهای اساسی/ چگونگی فروش مرغ و لبنیات پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به سرپرستان خانوار در صورت ابتلا به کرونا ملت ایران به چیزی کمتر از لغو همه تحریم‌ها تن نمی‌دهند/ روحیه ظلم‌ستیزی در جان مردم زنده است/ شعار مرگ بر آمریکا باقی ست آمریکایی‌ها نقض عهد کردند و به آنها باج نخواهیم داد/ دانشجویان بن بست های پیش رو را بگشایند اولتیماتوم عجیب سازمان لیگ؛ اجازه تبلیغات محیطی ندهید، دربی لغو می‌شود! تأمین اجتماعی سهامدار هپکو یا طلبکار؟/ هزینه ی تهاتر بدهی ها را با انتقال اموال تسویه کنید! شمارش معکوس برای حذف نسخه های کاغذی امیرعبداللهیان: اگر غرب جدیت نشان دهد، توافق خوب در دسترس است سردار سلیمانی:با استفاده از ظرفیت‌‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی چیره خواهیم شد
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
کد خبر: 91748
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹
فرمانده سپاه ناحیه اراک:

آیین اختتامیه مسابقات مینی فوتبال یادبود سردار دل ها در اراک برگزار شد

مسابقات مینی فوتبال گرامیداشت هفته اراک با حضور هشت تیم از بسیج ادارات شهر اراک «یادبود سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی » در هفته وحدت برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک در آیین اختتامیه مسابقات مینی فوتبال یادبود سردار دل ها به مناسبت گرامیداشت هفته اراک و وحدت گفت: مسابقات مینی فوتبال گرامیداشت هفته اراک با حضور هشت تیم از بسیج ادارات شهر اراک «یادبود سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی » در هفته وحدت برگزار شد.

مهجوری اظهار کرد: در این دوره از مسابقات که به همت حوزه شهید باهنر(ره) اراک برگزار شد، تعداد هشت تیم از ادارات، فرمانداری ، ثبت اسناد، شهرداری ، تاكسیرانی ،شورای حل اختلاف، بهداری ، دارایی با هم به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: در پایان این مسابقات نیز، تیم جامعه پزشکی مقام اول ، تیم شهید حاج احمد کاظمی از شورای حل اختلاف اراک مقام دوم و تیم امام رضا(ع) از شهرداری اراک مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

مهجوری بیان کرد: در مراسم اختتامیه این مسابقات نیز که امروز با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد جوایزی به تیم های برتر اهدا شد و همچنین از تیم اخلاق و آقایی گل مسابقات نیز تقدیر به عمل آمد.

وی یادآور شد: هدف ما از برگزاری اینگونه مسابقات در رده های اقشاری بسیج ایجاد هم افزایی بین همکاران و بسیجیان و همچنین ایجاد شور و نشاط در بین آن‌ها است. 

فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: متاسفاته در طی بیست ماه گذشته شرایط بیماری کرونا آسیب های زیادی به فعالیت های ورزشی وارد کرده که امیدواریم با کنترل و مدیریت این بیماری شاهد رونق گرفتن فعالیت های فرهنگی و ورزشی باشیم.

مهجوری بیان کرد: یکی از الزامات مهمی که باید به آن توجه داشت رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیماری است که خوشبختانه این دوره از مسابقات با رعایت دقیق دستورالعمل ها و تحت نظارت تیم های بهداشت و درمان و در فضایی باز برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: افزایش نشاط انقلابی، شادابی و سلامت در بین بسیجیان یک ضرورت مهم است که دفاتر، پایگاه ها و کانون های بسیج در اراک باید برای تحقق این مسئله برنامه ریزی داشته باشند.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار