جدیدترین خرید پرسپولیس کیست؟ / لژیونر ایرانی هم در لیست گل محمدی! دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در دفاع مقدس را برعهده دارند باید فاصله با دانشگاه کاهش یابد/ به دنبال تقویت زمینه‌های حفظ و جذب نخبگان هستیم پرونده ای هنوز برای «روحانی» در دادگستری تشکیل نشده است/ اعاده دادرسی در پرونده «سیف» و «عراقچی» منتظر تصمیم دیوان عالی کشور است  بدون فوتی و شناسایی ۳۱ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  توافق اجباری پزشک و منشی؛ استثمار با تعریف جدید/ وقتی اعتراض برابر با اخراج است، بازرسی‌ها به کار نمی‌آید اروپا ناامید از برجام پلاس/ افکار عمومی ادعای تازه غرب درباره مذاکرات را نمی‌پذیرد بدبختی اقتصاد ایران از دست لاکچری‌بازها/ بعضی‌ها سالی 6 ماشینِ گران می‌خریدند امتحانات نیم سال اول همه مدارس استان حضوری است امیرعبداللهیان: توافق باید جامع باشد که مردم به طور ملموس نتایج آن را احساس کنند
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰
کد خبر: 91725
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۵
دیارآفتاب گزارش می دهد؛

شمار شهرستان‌های قرمز کرونایی استان مرکزی افزایش یافت

شمار مناطق قرمز کرونا در استان مرکزی بر اساس آخرین وضعیت اعلامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سه شهرستان افزایش یافت.

به گزارش دیار آفتاب؛ بر اساس آخرین رنگ‌بندی اعلام شده در سوم آبان ماه جاری، علاوه بر زرندیه شهرستان‌ های آشتیان و تفرش نیز از وضعیت نارنجی( پرخطر)  به قرمز ( خیلی پرخطر) تغییر شرایط داده است.

همچنین شهرستان‌های اراک،دلیجان، ساوه و فراهان در وضعیت نارنجی کرونا و محلات، خمین، شازند، کمیجان و خنداب در وضعیت زرد قرار دارند.

با توجه به اینکه وضعیت بیماری کووید ۱۹ در استان  شکننده‌ است و امکان تغییر شرایط وجود دارد، انتظار می‌رود شهروندان در صورت انجام واکسیناسیون همچنان رعایت شیوه‌نامه های بهداشتی را مدنظر داشته باشند.

تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تاکنون به ۱۰۱ هزار و ۵۲۷ نفر رسیده و تعداد فوتی‌ها نیز به ۲ هزار و ۸۶۱نفر رسیده است.

شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال ۹۸ آغاز شد و استان مرکزی پس از قم در زمره نخستین استان‌هایی بود که موارد ابتلا در آن مشاهده شد.

انتهای پیام 

captcha
آخرین اخبار