پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۹
کد خبر: 91703
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲

تمجید سعید جلیلی از استاندار سیلی خورده آذربایجان شرقی

سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر نوشت: زین‌العابدین خرم رضوی با سابقه مجاهدت در دفاع مقدس و ۶ ماه اسارت تکفیری‌ها در سوریه، با کف نفس اشترگونۀ امروز در پیشگاه خدا و مردم شریف آذربایجان شرقی که شاهد خدمات او بوده‌اند؛ عزیزتر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از مشرق، سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر نوشت: زین‌العابدین خرم رضوی با سابقه مجاهدت در دفاع مقدس و ۶ ماه اسارت تکفیری‌ها در سوریه، با کف نفس اشترگونۀ امروز در پیشگاه خدا و مردم شریف آذربایجان شرقی که شاهد خدمات او بوده‌اند؛ عزیزتر شد.

کتاب‌ «شام برفی» و «ضیافت مدیترانه‌ای» راوی صبر بصیر و مقاومت کم‌نظیر او در سخت‌ترین شرایط است.

تمجید سعید جلیلی از استاندار سیلی خورده آذربایجان شرقی

تمجید سعید جلیلی از استاندار سیلی خورده آذربایجان شرقی

captcha
آخرین اخبار