پایش دانش آموزان مشکوک به بیماری کرونا از منزل زلزله مالی در قفس توری‌ پرسپولیس/ بازگشت رادوشوویچ به کرواسی؛ احتمالاً پس از دربی! ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی «نه» به توافق موقت/ ایران خواستار لغو تحریم‌هاست؛ نه تعلیق و توقف! آیا «سگ‌گردانی» حرام است؟ عرضه خودرو به دست خودروسازان محقق شد؟ ماجرای عجیب کارت عروسی‌ حمید و فائزه که به دست رهبر انقلاب رسید/ به جای طلا، سرویس نقره خریدیم فضیلت‌های کمک کردن به همسر در خانه از زبان پیامبر/عملی که با شهادت برابری می‌کند توقیف 15 دستگاه خودروی شوتی از سوی پلیس راه مرکزی طرح تروریستی داعش برای هدف قرار دادن سامراء
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۶
کد خبر: 91694
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸

تست شخصیت شناسی بر اساس پرنده ماه تولد

در این مطلب درباره شخصیت خود با توجه به تاریخ تولدتان با پرنده آن ماه بخوانید.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، هر یک از ماه‌های سال علاوه بر نشانگر‌های همان ماه مانند عقرب و شیر و…. با خصوصیات پرندگان نیز سازگاری دارد. پرندگان می‌توانند بازگو کننده بسیاری از حقایق در مورد شخصیت شما باشند. شخصیت شناسی خود را با توجه به تاریخ تولدتان با پرنده آن ماه مشاهده کنید.

اول فروردین تا ۲۵ فروردین: شاهین

مقتدر و توانا هستید و با مهارتی که دارید، می‌توانید از موانع سخت عبور کنید و این کار را به گونه‌ای انجام می‌دهید که انرژی تان هدر نرود.

۲۶ فروردین تا ۲۲ اردیبهشت: مرغابی

برای رسیدن به هدف هر رنجی را به جان می‌خرید، اما گاهی بی دقت می‌شوید و این بی دقتی‌ها به شما ضرر و زیان می‌رساند.

۲۳ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد: قمری

طبیعتا آرامش طلب هستید و از یک زندگی عاشقانه لذت می‌برید و به ندرت از آن خسته می‌شوید. بردبار، سازگار و در عین حال شخصیت جالبی دارید.

۲۰ خرداد تا ۱۶ تیر: عقاب

شخصیتی بسیار محترم دارید، دنبال کار‌های بیهوده نیستید و با نگاه نافذ خود، مخالفان را سرجای شان می‌نشانید.

۱۷ تیر تا ۱۳ مرداد: بلبل

معمولا قبل از اینکه دیده شوید صدایتان به گوش می‌رسد و همیشه حرفی برای گفتن دارید؛ البته بعضی اعتقاد دارند حرف‌های شما به عمل نمی‌رسد.

۱۴ مرداد تا ۱۰ شهریور: مرغ ماهیخوار

شخصیتی رنگی و پرزرق و برق دارید که همیشه مشتاق رویارویی است. مشکلات تان را به مرور و با خونسردی حل می‌کنید. حساس و تیزهوش هستید.

۱۱ شهریور تا ۷ مهر: قو

مثل قو مغرور و سربلندید و شخصیتی پیچیده دارید. به ندرت عصبانی می‌شوید و سعی می‌کنید با همه در تعامل باشید و تا آنجا که می‌توانید از درگیری پرهیز می‌کنید.

۸ مهر تا ۵ آبان: دارکوب

سختگیر و سختکوش هستید؛ با طاقتی بسیار بالابرخی اوقات به نظر حواس پرت می‌آیید، اما این فقط ظاهر شماست و حقیقت چیز دیگری است.

۶ آبان تا ۳ آذر: باز کوچک

ذهن هوشیارتان به شما این امکان را می‌دهد که از یک موضوع به موضوع دیگر بپرید، بدون اینکه تمرکز خود را از دست بدهید یا مضطرب شوید.

۴ آذر تا ۲ دی: کلاغ

به غایت گیرا، پرانرژی و مقاوم هستید و همچنین باهوش، بنابراین در حل مشکلات بسیار تیزهوشید. از طبیعت لذت می‌برید و عاشق رفاقت کردن هستید.

۳ دی تا ۳۰ دی :حواصیل

متفکرید و معمولا تنها و منزوی به نظر می‌آیید. آنقدر محکم و استوارید که از مشکلات، هرچند به نظر سخت و حل نشدنی موفق بیرون می‌آیید.

اول بهمن تا ۲۸ بهمن: سینه سرخ

شما یک برون گرا هستید که طبع گرم خود را پنهان می‌کنید. گاهی خودرای، خودخواه و ستیزه جو می‌شوید، ولی بسیار “خانواده” دوست هستید.

۲۹ بهمن تا آخر اسفند: سهره

حساس و گوش به زنگ هستید. ذاتا فردی اجتماعی و خونگرم هستید. بسیار منظم و دقیق بوده و همچنین اهل “ورزش” هستید.

منبع: پارس ناز

captcha
آخرین اخبار